بازی Contra Returns را به صورت رایگان دانلود کنید

این عنوان برای تلفن‌های همراه است

بازی Contra Returns را به صورت رایگان دانلود کنید سورنا رضایی ۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Contra Returns

همان‌طور که وعده داده شده بود، انتشار جهانی بازی Contra Returns به حقیقت پیوسته تا تمامی کاربران بتوانند پای تجربه‌اش بنشینند.

کونامی چند سال پیش با تنسنت وارد همکاری شد تا جدیدترین نسخه کنترا را برای تلفن‌های همراه هوشمند بسازد. محصول چنین همکاری‌ای Contra Returns بوده است که اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی به صورت انحصاری در کشور چین منتشر شد. این بازی نه تنها جوایز مختلفی را دریافت کرد، بلکه توانست انتظارات تجاری را برآورده سازد. از همین رو، در سال ۲۰۱۸ در تایوان و کشورهای جنوب شرق آسیا منتشر شد تا کاربران بیشتری بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. در ضمن، این بازی کاملا رایگان است.

همان‌طور که وعده داده شده بود، بازی Contra Returns هم اکنون برای کاربران آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و اروپا در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان برای دریافت نسخه اندروید می‌توانند به اینجا و علاقه‌مندان به دریافت نسخه iOS هم می‌توانند اینجا مراجعه کنند. داستان در سال ۲۶۳۸ میلادی جریان داشته و مقابله دوباره شخصیت‌های اصلی با ارتش شاهین سرخ را به تصویر می‌کشد. مانند نسخه‌های پیشین، بازی در زیرژانر بازی Run and Gun ساخته شده است. دوربین در کنار قرار گرفته و کاربر باید شخصیت‌های اصلی را کنترل کرده و دشمنان را از پا دربیاورد.

اگرچه اساس گیم پلی Contra Returns به نسخه‌های قدیمی کنترا شباهت دارد، تغییرات قابل‌توجهی رخ داده است. تمامی شخصیت‌های حاضر در بازی از لحاظ ظاهر و عملکرد قابل‌شخصی سازی هستند؛ برای مثال، هر کاراکتر دو اسلات برای سلاح و سه اسلات برای ابرسلاح دارد. به این مورد باید قابلیت‌های مختلف شخصیت‌ها را افزود. در ضمن، زره‌ها به واسطه امتیازات جمع شده از طریق بازی یا پرداخت پول واقعی آپگرید می‌شوند.

بازی Contra Returns شخصیت‌های زیادی را در خود جای داده که از شاخص‌ترین‌ها می‌توان fi بیل ریزر، لنس بین و شینا اشاره کرد. از میان شخصیت‌ها تنها بیل در ابتدای بازی قابل‌استفاده بوده و باقی موارد را باید آنلاک کرد. از دیگر ویژگی‌های شاخص و صد البته قدیمی می‌توان به پاورآپ‌ها اشاره کرد که در نقاط مختلف هر مرحله قرار گرفته و به واسطه آن‌ها می‌توان برای مدتی از یک قابلیت یا سلاح خاص بهره برد. در ضمن، مد One-Life هم قابل‌استفاده است. این مد برای آن‌هایی در نظر گرفته که به دنبال چالش هستند.

محصول مشترک کونامی و تنسنت بی عیب و نقص نیست. بازی Contra Returns منوی پیچیده‌ای داشته که می‌تواند باعث سردرگمی کاربر شود. به این مورد باید عدم چالش‌برانگیز بودن و طراحی معمولی مراحل را افزود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا