#مهسا_امینی

واکنش عجیب کریستن دانست به شایعه حضور مری جین واتسون در Spider-Man: No Way Home

جملات تکراری با چاشنی غافلگیری!

مری جین واتسون در Spider-Man: No Way Home

به لطف مصاحبه‌ای که اخیرا انجام گرفته، می‌توان گفت حضور مری جین واتسون در Spider-Man: No Way Home دور از واقعیت است.

مدت‌ها پیش از اینکه نام رسمی دنباله Spider-Man: Far From Home مشخص شود، گزارش‌های مختلفی با محوریت فیلمنامه آن در فضای مجازی منتشر شد. منابع غیررسمی تاکید داشتند طی اتفاقاتی که رخ می‌دهد، لیستی نسبتا طولانی‌ای از شخصیت‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home حضور می‌یابند؛ لیستی که شامل نسخه توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی شده و گرین گابلین، الکترو، دکتر اختاپوس، مرد شنی، لیزارد، مرد شنی و مری جین واتسون را در خود جای داده است. افشاگران همچنین احتمال حضور گوئن استیسی با نقش‌آفرینی اما استون (Emma Stone) را مطرح کردند.

به لطف شروع کمپین تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home، می‌دانیم برخی از شایعه‌ها تا اینجای کار به واقعیت تبدیل شده‌اند. در پی اجرای یک طلسم خطرناک توسط دکتر استرنج، تعدادی از جهان‌های موازی با یکدیگر ترکیب شده و آنتاگونیست‌های قدیمی فیلم‌های مرد عنکبوتی (دکتر اختاپوس، گرین گابلین، الکترو، لیزارد و مرد شنی) مقابل نسخه تام هالند (Tom Holland) پیتر پارکر قرار می‌گیرند. در ضمن، بازیگر نقش اصلی بارها و بارها حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را انکار کرده اما شواهد چیز دیگری می‌گویند. البته شک و شبهه‌هایی نسبت به شواهد وجود دارد که نمی‌توان نادیده‌شان گرفت.

کریستن دانست (Kirsten Dunst) اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Total Film انجام داده و در بخشی از آن به شایعه حضور مری جین واتسون در Spider-Man: No Way Home پرداخته است. مطابق انتظار، هنرپیشه آمریکایی چنین اتفاقی را به صورت کامل انکار کرده اما در ادامه جمله عجیبی را به زبان آورد:

نه، من در Spider-Man: No Way Home حضور ندارم. [می‌خندد] از شایعه‌ها اطلاع دارم…من تنها کسی هستم که در فیلم حضور ندارد. [ظاهرا] نمی‌توانستند یک پیردختر را در فیلمشان جا دهند.

اما استون که نقش گوئن استیسی را در سری The Amazing Spider-Man ایفا کرده بود، در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود جملات مشابهی را به زبان آورد. اندرو گارفیلد هم شرایط مشابهی داشته و حضورش در Spider-Man: No Way Home را انکار کرده است. با در نظر گرفتن این موارد، جملات کریستن دانست غیرمنتظره نبوده اما جمله بعدی که به «حضور همه به جز خودش» اشاره دارد، مقداری بحث‌برانگیز است.

پس از اینکه اولین تریلر Spider-Man: No Way Home منتشر شد، سونی پیکچرز فعالیت تیم تبلیغاتی را افزایش داد. در نتیجه این تصمیم، پوستر و تصاویر متعددی از راه رسیده اما همچنان خبری از دومین تریلر نیست. با در نظر گرفتن اینکه حدودا یک ماه با اکران در ایالات متحده آمریکا فاصله داریم، قطعا در آینده نزدیک شاهد تریلر جدید خواهیم بود. البته یک افشاگر توانسته پای تماشای آن نشسته و محتویاتش را لو داده است.

در پایان، لازم به ذکر است جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی برای اکران از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا