#مهسا_امینی

نام رسمی فیلم Spider-Man 3 بالاخره مشخص شد

No Way Home

نام رسمی فیلم Spider-Man 3

شرکت‌های Marvel Studios و Sony Film به تازگی از نام رسمی فیلم Spider-Man 3 رونمایی کرده‌اند. طبق اعلام این دو، این اثر Spider-Man: No Way Home نام خواهد داشت و فیلمبرداری آن همچنان ادامه دارد.

پس از شروع اولین همکاری Marvel Studios و Sony Pictures Entertainment برای ساخت فیلم‌های جدید مرد عنکبوتی و ورود او به جهان سینمایی Marvel در سال ۲۰۱۵، این شخصیت محبوب برای نخستین بار در Captain America: Civil War حضور پیدا کرد و بعد از آن، دو فیلم مستقل برای خود داشت و همچنین در دو قسمت نهایی فیلم‌های Avengers نیز بود. اکنون جدیدترین ماجراجویی‌های این ابرقهرمان قرار است در یک فیلم مستقل دیگر ادامه پیدا کند.

مدتی پیش تام هالند، زندیا و جیکوب باتالون، بازیگران اصلی فیلم Spider-Man 3 ادعا کردند که نام واقعی این اثر را می‌دانند، اما اسمی که هر کدام فاش کرده بودند با یکدیگر متفاوت بود و نهایتا فهمیدیم که هیچ کدام از آن‌ها اسم واقعی نیست. اکنون حساب توئیتر رسمی این اثر با انتشار یک ویدئوی بامزه از نام رسمی فیلم Spider-Man رونمایی کرده است. این عنوان با نام Spider-Man: Mo Way Home به روی پرده‌ی سینماها می‌رود. شما در زیر می‌توانید لوگوی رسمی این عنوان را مشاهده کنید:

هنوز اطلاعاتی از داستان این فیلم نداریم، اما این طور که گفته شده قرار است مولتی‌ورس محوریت اصلی Spider-Man: Mo Way Home باشد و چندین ابرقهرمان دیگر جهان سینمایی Marvel نیز در آن حضور پیدا خواهند کرد. علاوه بر آن شایعه شده که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد که هر کدام به ترتیب در سه و دو فیلم نقش مرد عنکبوتی را ایفا کرده بودند، قرار است در این فیلم نیز حضور داشته باشند و نقش نسخه‌های مختلفی از این ابرقهرمان را بازی کنند، هرچند هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی تائید نشده است. علاوه بر آن گفته می‌شود کریستن دانست در نقش مری جین جانسون، آلفرد مولینا در نقش اوتو گونتر اکتاویوس (دکتر اختاپوس)، جیمی فاکس در نقش مکس دیلون (الکترون) و اما استون در نقش گوئن استیسی نیز در این فیلم حضور دارند.

فیلم مورد انتظار Spider-Man: No Way Home‎ در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد. جان واتس کارگردانی این اثر را بر عهده داشته است و تام هالند در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی)، زندیا در نقش میشل جونز (ام جی)، جیکون باتالون در نقش ند لیدز، بندیکت کامبربچ در نقش استیون وینسنت استرنج (دکتر استرنج)، جان فاورو در نقش هپی هوگان، تونی ریوولوری ر نقش فلش تامسون و مریسا تومی در نقش می پارکر از جمله بازیگران این فیلم هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا