آیا ساخت کینگزمن 3 همچنان ادامه دارد؟

کارگردان مجموعه پاسخ می‌دهد

ساخت کینگزمن 3

متیو وان (Matthew Vaughn)، فیلمساز انگلیسی، در بخشی از مصاحبه خود در رویداد New York Comic Con 2023 به ساخت کینگزمن 3 پرداخته است.

متیو وان در سال ۲۰۱۴ میلادی کمیک بوک‌ Kingsman: The Secret Service را به یک فیلم سینمایی تبدیل کرد و از قضا توانست به موفقیت تجاری قابل توجهی دست یابد. از همین رو، فاکس قرن بیستم به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داد. Kingsman: The Golden Circle سه سال بعد روی پرده نقره‌ای آمد و با وجود کیفیت پایینتر نسبت به قسمت اول، توانست ۴۱۰ میلیون دلار فروخته و شرایط را برای ساخت قسمت سوم مهیا کند.

اگرچه صحبت‌هایی درباره قسمت سوم Kingsman صورت گرفت، متیو وان ترجیح داد تمرکزش را روی یک پیش درآمد بگذارد؛ اثری که نحوه ایجاد سازمان جاسوسی کینگزمن را به تصویر می‌کشد. اثر مزبور تحت عنوان The King’s Man اکران شد و نه تنها بازخوردهای متنقاضی دریافت کرد، بلکه فروش پایینی را به ثبت رساند. عملکرد ضغیف این اثر در کنار گذشت نزدیک به ۷ سال از اکران Kingsman: The Golden Circle، طرفداران را نسبت به آینده فرنچایز نگران کرده است.

متیو وان اخیراً مصاحبه‌ای را در New York Comic Con 2023 انجام داده و در آن پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کرده است. او در بخشی از گفتگو به نگرانی‌های طرفداران خاتمه داده و تاکید کرده ساخت کینگزمن 3 همچنان ادامه دارد. فیلمساز انگلیسی وارد جزئیات نشد و اطلاعات جدیدی را پیرامون داستان به اشتراک نگذاشت اما قول داد سال آینده مشغول  تولید آن خواهد بود.

فیلمساز انگلیسی در بخشی از صحبت‌های خود به اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی اشاره دارد. اگرچه اعتصاب فیلمنامه نویسان به انتها رسیده، بازیگران هنوز نتوانسته‌اند با استودیوها بر سر قراردادهای منصفانه به توافق برسند. با توجه به صحبت‌های متیو وان، بنظر می‌رسد دلیل ساخت کینگزمن 3 در سال آینده اعتصاب‌ها باشد.

با توجه به اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، Kingsman 3 پایانی بر ماجراجویی‌های هری هارت و اگزی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا