زمان پخش ادامه‌ی فصل سوم انیمه‌ی Kingdom به تعویق افتاد

قسمت پنجم هم روی آنتن خواهد رفت، با این حال ادامه‌ی پخش انیمه به زمان دیگری موکول می‌شود

تعویق فصل سوم انیمه‌ی Kingdom

در پی شیوع ویروس کرونا، ادامه‌‎ی پخش فصل سوم انیمه‌ی Kingdom به زمانی دیگر موکول شد.

شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا، هر روز در حال پیشرفت است و همین امر سبب شده تا روند ساخت بسیاری از فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمه‌ها متوقف شوند. در پی همین جریان‌ها، صفحه‌ی رسمی انیمه‌ی Kingdom در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که زمان پخش ادامه‌ی فصل سوم به تاخیر افتاده است. در حال حاضر، هیچ تاریخ مشخصی برای بازگشت این انیمه روی تلویزیون‌ها تعیین نشده است و طرفداران امیدوار هستند تا خیلی زود شاهد ادامه‌ی پخش فصل سوم Kingdom باشند.

در همین حال، یکی از اعضای تیم سازنده‌ی Kingdom توضیحاتی در رابطه با توقف روند ساخت فصل سوم این انیمه، ارائه کرد. او گفت که این تصمیم، با توجه به شرایط موجود گرفته شده است و با توجه به این موضوع که ژاپن در وضعیت اضطراری قرار دارد، هیچ‌یک از انیماتورها، صداپیشه‌ها و عوامل دیگر نمی‌توانند به تنهایی کار ساخت این سریال را پیش ببرند.

صفحه‌ی رسمی Kingdom در توییتر اینگونه خبر از به تعویق افتادن سریال داد:

انیمه‌ی تلویزیونی Kingodm، در مقابله با ویروس کرونا احتیاط کامل را پیش می‌گیرد و به همین دلیل، بعد از پخش شدن قسمت پنجم، زمان روی آنتن رفتن ادامه‌ی سریال را به تعویق می‌اندازیم. ما تمامی اخبار و تصمیم‌های اتخاذ شده درباره‌ی این انیمه را از طریق وب سایت رسمی Kingdom به اطلاعتان خواهیم رساند.

بدون شک بسیاری از طرفداران، از بابت به تعویق افتادن ادامه‌ی پخش فصل سوم انیمه‌ی Kingdom ناراحت شدند، چرا که این سریال پس از مدت‌ها دوباره روی آنتن رفته بود. فصل اول انیمه در سال ۲۰۱۲ میلادی پخش شد و دو سال بعد و در سال ۲۰۱۴ فصل دوم هم روی آنتن رفت؛ شش سال بعد و در سال ۲۰۲۰ فصل سوم این انیمه به نمایش درآمد و چند قسمت از آن هم پخش شد اما متاسفانه به دلیل شیوع کرونا برای ادامه‌ی تماشای Kingdom باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا