#مهسا_امینی

تماشا کنید: کیلمونگر در قسمت بعدی سریال What if

کیلمونگر از ایرونمن محافطت می‌کند

ابرقهرمانان مختلفی از دنیای مارول را در پنج اپیزود قبلی سریال What If دیدیم؛ از کاپیتان آمریکا و مرد عنکبوتی، هالک و مرد مورچه‌ای گرفته تا دکتر استرنج، بیوه سیاه و ثور. اما هواداران دنیای سینمای مارول منتظر شخصیت پلنگ سیاه و دشمنش به نام کیلمونگر هستند.

نمی‌شود سریال انیمیشنی درباره ابرقهرمانان مارولی ساخته شود، اما خبری از قهرمانان و ضدقهرمانان آفریقایی نباشد. به همین جای تعجبی ندارد که اگر دیزنی پلاس بخواهد آن‌ها را برای قسمت بعدی حاضر کند. با وجود این، قصه‌های ابرقهرمانان در سریال چه می‌شد اگر …؟ با فیلم‌هایشان تا حدی متفاوت است. یعنی انتظار نداشته باشید اتفاقات سریال What If دقیقا همان چیزی باشد که فیلم‌ها مارول دیده‌اید.

احتمالش بسیار است که کیلومانگر (مایکل بی. جردن) را در قسمت بعدی ببینیم که با تونی استارک ملاقات می‌کند و شاید هم بادیگار مردآهنی شود. تریلر قسمت ششم سریال What If را ببینید که دیزنی می‌خواهد هم دشمن پنگ سیاه را برجسته کند و هم حضور گسترده مردآهنی را.

حساب رسمی What if در ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱ در توییتر نوشت:

آیا کیلمونگر جان تونی استارک را در سریال what if نجات می‌دهد؟ برای تماشای روایت این دو شخصیت، قسمت ششم سریال چه می‌شد اگر...؟ را دنبال کنید.

اگر ذوق بینندگان به سریال What if زیاد باشد، پول لازاین طراح سریال شاید بخواهد برای آوردن شخصیت‌های دیگری که طرفداران دوست دارند آن‌ها را در فصل دوم ببیند، با کارگردان صحبت کند. ظاهرا هم انتظار می‌رود همین اتفاق برای قسمت‌های اولش رخ دهد.

پول لازاین گفت:

برخی از شخصیت‌های فصل دوم سریال What if مانند بسیاری از شخصیت‌های فیلم‌های مارول خواهند بود و بعضی هم کاملا جدید. تنها چیزی که منتظرش هستیم، پخش فصل دوم سریال است. با اینکه نمی‌خواهم چیزی از فصل بعدی را اسپویل کنم، اما همین را بگویم که از جلوه‌های واقعا حیرت‌انگیزی استفاده خواهیم کرد و همین بسیار جذاب است.

او بار دیگر اظهار کرد:

تهیه‌کنندگان سریال آمدند و گفتند بسیار خب، ما فصل دوم سریال را تا یک یا دو سال دیگر تهیه می‌کنیم. اگر اینگونه پیش برود، می‌توانید جلوه‌های متفاوتی را برای فصل دوم آماده کنید؟ من هم گفتم حتما می‌توانیم. البته هنوز اتفاقی نیفتاده، چون در حال کار روی کلیات فصل دوم هستیم. هر چند بیشتر داستان‌های فصل دوم، اگر هم مانند قسمت‌های قبلی داستان‌هایشان با هم ترکیب شوند، اما باز هم در فضای فیلم‌های ساخته شده جریان خواهند داشت.

مصداق این صبحت‌های پول را در قسمت‌های متعددی از سریال مشاهده کردیم. مانند قسمت دوم از فصل اول سریال چه می‌شد اگر …؟ که پلنگ سیاه را در دل اعضای نگهبانان کهکشان می‌بینیم. این یعنی با اینکه مواجه شدن قهرمانان در انیمیشن What if با فیلم‌های مارول کمی متفاوت است، اما می‌دانند چه چیزی برای سریال لازم است و از فضای مارول هم دور نمی‌شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا