بازیگر نقش Vesemir در فصل دوم سریال ویچر مشخص شد

متاسفانه خبری از مارک همیل نیست

نقش Vesemir در فصل دوم ویچر

شرکت نتفلیکس به طور رسمی خبر از پیوستن یک بازیگر جدید در فصل دوم سریال ویچر برای نقش Vesemir خبر داد که متاسفانه مارک همیل نیست.

تا به حال شایعات و اخبار مختلفی از فصل دوم سریال ویچر منتشر شده بود که حضور شخصیت وزمیر را تا حد زیادی قطعی می‌کرد. این قضیه وقتی جالب شد که «مارک همیل» بازیگر لوک اسکای‌واکر در فرنچایز استار وارز و صداپیشه‌ی مشهور جوکر، نسبت به ایفای نقش وزمیر علاقه نشان داد. حالا بازیگر نقش Vesemir در فصل دوم ویچر مشخص شده است، اما متاسفانه این شخص همیل نیست.

بازیگر انتخاب شده برای وزمیر Kim Bodnia نام دارد که بازیگری دانمارکی و مشهورترین اثر کارنامه‌ی او، سریال تحسین‌شده‌ی Killing Eve است که در حال حاضر روند ساخت فصل سوم را می‌گذراند. وزمیر برای طرفداران سری بازی و کتاب‌های ویچر نامی بسیار آشناست، اما برای کسانی که این دنیای جذاب را با سریالش شناخته‌اند، باید بگویم که وزمیر یکی از نام‌دارترین ویچرهای دوران است و پیرترین و باتجربه‌ترین ویچر محسوب می‌شود. او در واقع حکم یک استاد و همچنین پدر را برای گرالت (با بازی هنری کویل) دارد. وزمیر یکی از کسانی‌ست که از قتل عام ویچرها در قلعه‌ی Kaer Morhen جان سالم به در برد.

خانم Lauren Schmidt Hissrich شوررانر سریال خبر اعلام بازیگر وزمیر را به این صورت اعلام کرد:

هیجان‌زده‌ام که به Kim Bodnia برای پیوستن به بازیگران ویچر خوش‌آمد بگویم.

من استعداد خاص او را در سریال‌هایی مثل Killing Eve و The Bridge تحسین کردم و نمی‌توانم صبر کنم تا او قدرت، سرسختی و حرارت را برای شخصیت وزمیر به ارمغان بیاورد. کسی که یک بخش مهم از فصل در حال ساخت به شمار می‌رود.

کیم بودنیا به جز Killing Eve با سریال The Bridge هم شناخته می‌شود؛ محصول مشترک کشورهای سوئد و دانمارک که یکی از مشهورترین سریال‌های دو دهه‌ی اخیر به حساب می‌آید و آن‌قدر موفق بود که چند اقتباس دیگر از آن در کشورهای مختلف جهان ساخته شد.

فصل دوم سریال ویچر در سال ۲۰۲۱ میلادی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش خواهد شد. به جز شخصیت‌های اصلی شامل گرالت، ینیفر و سیری، تا به حال حضور شخصیت‌های جدیدی در فصل جدید تایید شده است که یکی از آن‌ها را کریستوفر هیویو بازیگر سریال Game of Thrones به عهده دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا