آیا بازیگر Game of Thrones به فصل دوم سریال ویچر می‌پیوندد؟

گفته می‌شود که این بازیگر، ایفاگر نقش شخصیتی در کتاب‌ها خواهد بود

بازیگر Game of Thrones سریال ویچر

طبق شایعات اعلام شده Kristofer Hivju بازیگر سریال Game of Thrones قرار است به فصل دوم سریال ویچر بپیوندد.

هیویو در سریال Game of Thrones نقش شخصیت Tormund را بر عهده داشت و جزو شخصیت‌هایی است که تا انتهای سریال در آن حاضر بود. سایت Redanian Intelligence که روی اخبار و شایعات مرتبط با سریال ویچر تمرکز دارد، ادعا کرد که هیویو در فصل دوم حضور خواهد داشت و نقش Nivellen را ایفا خواهد کرد. شخصیت Nivellen جزو شخصیت‌های نسخه‌ی The Last Wish از سری کتاب‌های ویچر است.

در متن توصیف این شخصیت آمده که او «مردی کاریزماتیک، شوخ و بامزه» است. نیولن از خانواده‌ای اشرافی می‌آید و نفرین جنایت‌هایی که در گذشته مرتکب شده، گریبانش را گرفته است.

شایعه‌ی حضور بازیگر Game of Thrones در فصل دوم سریال ویچر تنها موردی نیست که این چند وقت اخیر پخش شده است. دیگر شایعه‌ی مهم، به مذاکره‌ی نتفلیکس با «مارک همیل» برای ایفای نقش شخصیت Vesemir باز می‌گردد.

سریال تلویزیونی ویچر با ایفای نقش «هنری کویل» در نقش گرالت با این‌که آن چندان نزد منتقدان مورد اقبال وارد نشد، از سوی مخاطبان به‌شدت مورد استقبال قرار گرفت. تا جایی که به یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیونی سال ۲۰۱۹ تبدیل شد. فصل دوم این سریال سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا