1%
  • 0/10

چهار بازیگر به فهرست هنرپیشگان فیلم جدید مارتین اسکورسیزی اضافه شدند

دو بازیگر و دو موزیسین!

چهار بازیگر به فهرست هنرپیشگان فیلم جدید مارتین اسکورسیزی اضافه شدند ۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جدید مارتین اسکورسیزی

ستارگان فیلم جدید مارتین اسکورسیزی که Killers of the Flower Moon نام دارد، اخیرا شاهد اضافه شدن چهار بازیگر جدید به فهرست هنرپیشگان خود بوده که دو تن از این افراد در اصل موزیسین هستند.

Killers of the Flower Moon تا همین نقطه نیز اسامی بزرگ زیادی به خود دیده است؛ رابرت دنیرو، لئوناردو دی‌کاپریو، جسی پلمنز و لیلی گلَدستون تنها بخشی از ستارگان حاضر در فیلم هستند. این اثر اقتباسی از رمان Killers of the Flower Moon: The Osage Murders and the Birth of the FBI نوشته‌ی دیوید گرَن (David Grann) بوده که به ماجرای قتل‌های سریالی مردم بومی Osage در ایالات اکلاهمای آمریکا در دهه‌ی بیست میلادی می‌پردازند. این پروژه با همکاری دو شرکت اپل و پارامونت ساخته خواهد شد و پس از اکران در سالن‌های سینما، از طریق سرویس Apple TV+ هم منتشر می‌شود.

بازیگران جدید فیلم، چهره‌های کمتر شناخته‌شده‌ای هستند که حیطه‌ی کاری دو تن از آنها در صنعت موسیقی است؛ ویلیام بِلو (William Belleau)، بازیگر فیلم The Twilight Saga: Eclipse و لوییس کنچلمی (Louis Cancelmi) که سابقه همکاری با اسکورسیزی در فیلم The Irishman را دارد به همراه جیسون ایزبل (Jason Isbell) و استرجیل سیمپسن (Sturgil Simspon) در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد. ایزبل و سیمپسن هر دو سابقه‌ی کسب جایزه‌ی گرمی را در کارنامه دارند.

با توجه به تولید فیلم جدید مارتین اسکورسیزی توسط دو کمپانی بزرگ، بودجه‌ی این اثر تاکنون به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار رسیده و امید زیادی به موفقیت آن می‌رود، خصوصا با توجه به اینکه دو چهره‌ی بسیار محبوب هالیوود یعنی رابرت دنیرو و لئوناردو دی‌کاپریو در نقش‌های اصلی فیلم هنرنمایی خواهند کرد. دنیرو در این فیلم نقش «ویلیام هیل» (William Hale) و دی‌کاپریو نقش «ارنست برکهارت» (Ernest Burkhart) را بازی می‌کند؛ هیل یکی از محکومین اصلی پرونده‌ی قتل‌های Osage بوده و برکهارت که برادرزاده‌ی اوست هم در این جنایات دست داشته است.

روند تولید Killers of the Flower Moon تاکنون چندین بار به دلیل همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ با تاخیر مواجه شده و تاریخ دقیق اکران آن هنوز مشخص نیست. طبق اعلام سازندگان، باید در سال جاری میلادی منتظر تماشای این فیلم باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments