1%
  • 0/10

کارگردان فیلم انتقام جویان با انتشار ویدیویی کوتاه مارتین اسکورسیزی را به سخره گرفت

بیا بریم باکس آفیس!!

کارگردان فیلم انتقام جویان با انتشار ویدیویی کوتاه مارتین اسکورسیزی را به سخره گرفت ۰ ۱۰ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
کارگردان فیلم انتقام جویان

جو روسو (Joe Russo)، کارگردان فیلم انتقام جویان به‌تازگی با انتشار ویدیویی کوتاه در شبکه‌های اجتماعی، مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) را به‌خاطر توهینش به مارول، مسخره کرد.

چند روز پیش مارتین اسکورسیزی، یکی از بزرگترین فیلمسازان صنعت سینما در مصاحبه با GQ، باری دیگر به ژانر ابرقهرمانی حمله کرد و با زیر سوال بردن ارزش فیلم‌های کمیک بوکی به‌خصوص مارول، آنها را “خطری بزرگ” برای رسانه فیلم خواند. این موضوع به‌قدری سروصدا کرد که خشم کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده اجرایی فصل دوم سریال لوکی را برانگیخته بود. اما ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود چراکه روز گذشته جو روسو، کارگردان فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame، در ویدیویی کوتاه مارتین اسکورسیزی را به سخره گرفته است.

ماجرا از این قرار است که فرانچسکا اسکورسیزی (Francesca Scorsese) هفته پیش ویدیوی طنز آمیزی از سگ پدرش «اسکار» منتشر کرده بود که نشان می‌داد این فیلمساز بزرگ از حیوان تست بازیگری می‌گیرد. جو روسو هم فرصت را از دست نداده و به‌منظور واکنش نشان دادن به صحبت‌های اخیر مارتین اسکورسیزی درباره ژانر ابرقهرمانی، ویدیوی کوتاهی را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و ضمن مسخره کردن او، به شوخی سگش را «باکس آفیس» صدا زده است.

همانطور که انتظار می‌رفت ویدیوی تمسخر آمیز جو روسو با واکنش‌های منفی زیادی مواجه شده است. برای مثال کاربری با نام @ScreenSlate با کنایه گفت: «اسکورسیزی آنقدر زیر پوست این پسر رفته که باعث شده در یک ویدیوی چند ثانیه‌ای درباره چیزی که حقیقت دارد گریه کند.» شاید یکی از بدترین نوع تحقیرها، کامنت شخصی به‌نام لوئیس پیتزمن باشد که در پاسخ به ویدیوی جو روسو گفت: “تا پنجاه سال آینده هیچکس حتی به یاد نخواهد آورد که جو روسو کی بوده و چیکار کرده، درحالیکه از آثار مارتین اسکورسیزی تا چند نسل آینده همچنان به‌عنوان شاهکار یاد خواهد شد”.

جالب اینجاست که کارگردان فیلم انتقام جویان پس از کاهش ۶۱ درصدی فروش جدیدترین اثر خود به‌نام Killers of the Flower Moon در هفته دوم اکران، این ویدیو جنجالی را منتشر کرده است. طبق گزارش‌های منتشر شده، این فیلم ۲۰۰ میلیون دلاری با بازی رابرت دنیرو (Robert De Niro)، لئوناردو دی‌کاپریو (Leonardo DiCaprio) و لیلی گلدستون (Lily Gladstone) در هفته دوم اکران تنها ۸۴ میلیون دلار فروش داشته و ممکن است از مرز ۱۵۰ میلیون دلار فراتر نرود.

شاید صحبت‌های مارتین اسکورسیزی در رابطه با ژانر ابرقهرمانی کمی تند و ناراحت‌کننده باشد اما هیچکس اجازه ندارد کسی را به‌خاطر یک نظر شخصی مسخره کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments