تماشا کنید: تریلر نهایی فیلم Killers of the Flower Moon از راه رسید

آیا لئوناردو دیکاپریو بار دیگر برنده اسکار می‌شود؟

در حالی که تنها یک روز با اکران سراسری در آمریکا فاصله داریم، تریلر نهایی فیلم Killers of the Flower Moon منتشر شده است.

مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) یکی از نامدارترین کارگردانان هالیوود به شمار می‌رود. او که سابقه زیادی در روایت اتفاقات واقعی دارد، برای جدیدترین فیلمش به سراغ قتل‌های زنجیره‌ای سرخپوستان اوسیج رفته است؛ قتل‌هایی که بین ۱۹۲۱ الی ۱۹۲۶ میلادی رخ داده و چند ده نفر از ساکنان بومی را به کام مرگ کشاند.

مانند گذشته، فیلمساز آمریکایی-ایتالیایی برای فیلم جدید خود از بازیگران شاخص از جمله لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio)، رابرت دنیرو (Robert De Niro) و برندن فریزر (Brendan Fraser) بهره برده است. در ضمن، Killers of the Flower Moon ششمین همکاری مارتین اسکورسیزی با دیکاپریو و دهمین همکاری او با دنیرو به شمار می‌رود.

در فاصله یک روز به اکران سراسری در ایالات متحده آمریکا، تریلر نهایی فیلم Killers of the Flower Moon از راه رسیده است. این ویدیو حدوداً یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی را به تصویر می‌کشد. در همین حین، متن‌های کوتاهی از نقدها را می‌بینیم که آن را «بهترین فیلم سال» و «شوکه کننده» توصیف کرده‌اند. یکی دیگر از نقدها هم نقش آفرینی لئوناردو دیکاپریو در این اثر را بهترین عملکردش در دوران بازیگری می‌داند.

مارتین اسکورسیزی اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه The New Yorker انجام داد. در بخشی از گفتگو پرسیده شد آیا برای ساخت Killers of the Flower Moon از جلوه‌های ویژه استفاده شد یا خیر. به هر حال، درباره اثری صحبت می‌کنیم که اتفاقاتش نزدیک به یک قرن پیش رخ داده‌اند. طبق گفته اسکورسیزی، تنها برای اصلاحات جزئی منظره‌ها از جلوه‌های ویژه استفاده شد.

کارگردان آمریکایی-ایتالیایی سابقه زیادی در تولید آثار بلند داشته و تماشای فیلم جدیدش هم بیش از ۳ ساعت زمان می‌برد. به عقیده مارتین اسکورسیزی، انتقادها نسبت به مدت زمان Killers of the Flower Moon بی مورد بوده و مخاطبان همان‌طور که مدت‌ها پای تلویزیون می‌نشینند، می‌توانند روی صندلی سینما نشسته و فیلم ببینند.

در حال حاضر مشخص نیست نسخه بلوری Killers of the Flower Moon چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا