#مهسا_امینی

برندگان Kids’ Choice Awards 2020 مشخص شدند

Avengers: Endgame بهترین فیلم

برندگان Kids' Choice Awards 2020

بالاخره مراسم Kids’ Choice Awards 2020 بعد از چندین بار تاخیر برگزار شد و برندگان بهترین فیلم‌ها، موسقی‌ها و برنامه‌های تلویزیونی این رویداد مشخص شدند.

شبکه‌ی تلویزیونی Nickelodeon هر ساله به صورت مرتب مراسمی را تحت نام Kids’ Choice Awards برگزار می‌کند. نام این رویداد به دلیل رنج سنی مخاطبین شبکه‌ی Nickelodeon است؛ زیرا که این شبکه بیشتر روی آثار کودکان و نوجوانان تمرکز دارد.

Kids’ Choice Awards هر ساله در ماه‌های اواخر آوریل و اوایل مارس برگزار می‌شد اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این مراسم با تاخیر روی شبکه‌های تلویزیونی رفت. در این رویداد بهترین‌هایی که با رای مخاطبین Nickelodeon انجام می‌شود در بخش‌های بهترین‌‌های صنعت فیلم، تلویزیون و موسیقی انتخاب می‌شوند. در ادامه می‌توانید این لیست نامزد‌ها و برندگان Kids’ Choice Awards 2020 را مشاهده کنید.

بخش تلویزیون

محبوب‌ترین اثر کودکان

  • A Series of Unfortunate Events
  • All That
  • BUNK’D
  • Henry Danger – برنده
  • Power Rangers Beast Morphers
  • Raven’s Home

بهترین اثر خانوادگی

  • Fuller House
  • Modern Family
  • Stranger Things – برنده
  • The Big Bang Theory
  • The Flash
  • Young Sheldon

بهترین برنامه‌ی نمایشی

  • America’s Got Talent – برنده
  • American Ninja Warrior
  • America’s Funniest Home Videos
  • MasterChef Junior
  • The Masked Singer
  • The Voice

بهترین مجری تلویزیون

  • الن دی‌جنرس برنامه‌ی Ellen’s Game of Games – برنده
  • جان سینا برنامه‌ی Are You Smarter Than a 5th Grader
  • نیک کانن برنامه‌ی The Masked Singer
  • رایان سیکرست برنامه‌ی American Idol
  • تری کروس برنامه‌ی America’s Got Talent
  • تیفانی هدیش برنامه‌ی Kids Say the Darndest Things

بهترین انیمیشن سریالی

  • ALVINNN!!! and the Chipmunks
  • SpongeBob SquarePants – برنده
  • Teen Titans Go
  • The Amazing World of Gumball
  • The Loud House
  • The Simpsons

بهترین ستاره‌ی زن تلویزیون

  • کندس کمرون بیور در نقش D.J. Tanner سریال Fuller House
  • الا اندرسون در نقش Piper Hart سریال Henry Danger
  • میلی بابی براون در نقش Eleven سریال Stranger Things – برنده
  • پیتون لیست در نقش Emma Ross سریال BUNK’D
  • راون سایمون در نقش Raven Baxter سریال Raven’s Home
  • ریلی داونز در نقش Charlotte Page سریال Henry Danger

بهترین ستاره‌ی مرد تلویزیون

  • آبراهام رودریگز در نقش Nate Silva / Gold Ranger سریال Power Rangers Beast Morphers
  • کیلب مک‌لاگلین در نقش Lucas Sinclair سریال Stranger Things
  • جیس نورمن در نقش Henry Hart / Kid Danger سریال Henry Danger – برنده
  • جیم پارسونز در نقش Sheldon Cooper سریال The Big Bang Theory
  • جوشوا باستت در نقش Ricky سریال High School Musical: The Musical: The Series
  • کاران برار در نقش Ravi Ross سریال BUNK’D

بخش سینما

بهترین فیلم

  • Aladdin
  • Avengers: Endgame –برنده
  • Captain Marvel
  • Jumanji: The Next Level
  • Spider-Man: Far From Home
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

بهترین بازیگر زن

  • آنجلینا جولی در نقش Maleficent  فیلم Maleficent: Mistress of Evil
  • بری لارسون در نقش Carol Danvers / Captain Marvel  فیلم‌های Captain Marvel و Avengers: Endgame
  • داو کامرون در نقش Mal فیلم Descendants 3 – برنده
  • اسکارلت جوهانسون در نقش Natasha Romanoff / Black Widow فیلم Avengers: Endgame
  • تیلور سوئیفت در نقش Bombalurina فیلم Cats
  • زندیا در نقش MJ فیلم Spider-Man: Far From Home

بهترین بازیگر مرد

  • کریس ایوانز در نقش Steve Rogers / Captain America فیلم Avengers: Endgame
  • کریس همسورث در نقش‌های Agent H و Thor فیلم‌های Men In Black: International و Avengers: Endgame
  • دوئین جانسون در نقش‌های Hobbs و Dr. Smolder Bravestone فیلم‌های Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw و Jumanji: The Next Level – برنده
  • کوین هارت در نقش Franklin Finbar فیلم Jumanji: The Next Level
  • تام هالند در نقش Peter Parker / Spider-Man فیلم  Spider-Man: Far From Home
  • ویل اسمیت در نقش Genie فیلم Aladdin

بهترین ابرقهرمان

  • بری لارسون در نقش Carol Danvers / Captain Marvel فیلم‌های Captain Marvel و Avengers: Endgame
  • کریس ایوانز در نقش Steve Rogers / Captain America فیلم Avengers: Endgame
  • کریس همسورث در نقش‌های Thor فیلم Avengers: Endgame
  • رابرت داونی جونیور در نقش Iron Man فیلم Avengers: Endgame
  • اسکارلت جوهانسون در نقش Natasha Romanoff / Black Widow فیلم Avengers: Endgame
  • تام هالند در نقش Peter Parker / Spider-Man فیلم‌های Spider-Man: Far From Home و Avengers: Endgame – برنده

بهترین انیمیشن سینمایی

  • Frozen 2 –برنده
  • The Angry Birds Movie 2
  • The LEGO Movie 2: The Second Part
  • The Lion King
  • The Secret Life of Pets 2
  • Toy Story 4

بهترین صداپیشه‌ی زن در انیمیشن‌های سینمایی

  • بیانسه در نقش Nala انیمیشن The Lion King برنده
  • ایدینا منزل در نقش Elsa انیمیشن Frozen 2
  • کریستن بل در نقش Anna انیمیشن Frozen 2
  • تیفانی هدیش در نقش‌های Queen Watevra Wa’Nabi و Daisy در انیمیشن‌های The LEGO Movie 2: The Second Part و The Secret Life of Pets 2

بهترین صداپیشه‌ی مرد در انیمیشن‌های سینمایی

  • کریس پرت در نقش Emmet Brickowski / Rex Dangervest انیمیشن The LEGO Movie 2: The Second Part
  • جاش گد در نقش Olaf انیمیشن Frozen 2 – برنده
  • کوین هارت در نقش Snowball انیمیشن The Secret Life of Pets 2
  • تام هنکس در نقش Woody انیمیشن Toy Story 4

بخش موسیقی

بهترین خواننده‌ی زن

  • آریانا گرانده – برنده
  • بیانسه
  • بیلی آیلیش
  • کتی پری
  • سلنا گومز
  • تیلور سوئیفت

بهترین خواننده‌ی مرد

  • اد شیرن
  • جاستین بیبر
  • لیل ناز اکس
  • مارشملو
  • پست مالون
  • شان مندز – برنده

بهترین بند موسیقی

  • BTS – برنده
  • Fall Out Boy
  • Jonas Brothers
  • Maroon 5
  • Panic! At The Disco
  • The Chainsmokers

محبوب ترین ترک

  • ترک 7 rings اثر آریانا گرانده
  • ترک bad guy اثر بیلی آیلیش – برنده
  • ترک Memories اثر گروه Maroon 5
  • ترک Old Town Road اثر لیل ناز اکس
  • ترک Sucker اثر گروه Jonas Brothers
  • ترک You Need To Calm Down اثر تیلور سوئیفت

بهترین هنرمند جدید

  • گروه City Girls
  • DaBaby
  • لوئیس کپالدی
  • لیل ناز اکس – برنده
  • لیزو
  • مگان دی استاليون

بهترین ستاره‌ی موسیقی جهان

  • گروه BTS (آسیا)
  • دوآ لیپا (بریتانیا)
  • جی بالوین (آمریکای لاتین)
  • رزالیا (اروپا)
  • شو مجوزی (آفریقا)
  • تیلور سوئیفت (آمریکای شمالی) – برنده
  • تونز اند آی (استرالیا)

بخش‌های دیگر

بهترین ستاره مرد در فضای مجازی

  • کویوت پترسون
  • دیوید دوبریک – برنده
  • تیم Dolan Twins
  • تیم Dude Perfect
  • مستربیست
  • برنامه‌ی Ryan’s World

بهترین ستاره زن در فضای مجازی

  • آنی لبلانم – برنده
  • اما چمبرلین
  • لیلی سینگ
  • لیزا کوشی
  • میراندا سینگز
  • تیم Merrell Twins

 بهترین بازیکن بازی‌های ویدیویی

  • DanTDM
  • GamerGirl
  • Ninja
  • PrestonPlayz
  • SSSniperWolf – برنده

بهترین بازی ویدیویی

  • Fortnite
  • Mario Kart Tour
  • Minecraft – برنده
  • Super Smash Bros. Ultimate

بهترین ستاره‌ی ورزشی زن

  • الکس مورگان – برنده
  • لیندزی وان
  • مگان رپینو
  • نائومی اوساکا
  • سرینا ویلیامز
  • سیمون بایلز

بهترین ستاره‌ی ورزشی مرد

  • کریستین رونالدو
  • لبران جیمز – برنده
  • پاتریک ماهومس
  • شان وایت
  • استفن کری
  • تام بریدی

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا