#مهسا_امینی

انیمیشن جدید Avatar: The Last Airbender در حال ساخت است

خالقان اصلی سریال برای ساخت این انیمیشن بازمی‌گردند

انیمیشن جدید Avatar: The Last Airbender

طبق اعلام رسمی شرکت Nickelodeon Networks، انیمیشن جدید Avatar: The Last Airbender توسط خالقان اصلی این سریال پرطرفدار یعنی مایکل دنت دی‌مارتینو و بریان کنیتزکو در حال ساخت است.

سریال انیمیشنی محبوب Avatar: The Last Airbender برای اولین در سال ۲۰۰۵ از شبکه‌ی Nickelodeon کار خود را آغاز کرد و پخش آن تا سه فصل ادامه داشت. این سریال در زمانی که پخش می‌شد، توانست تا طرفداران زیادی پیدا کند و هم‌اکنون یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های سریال است. پس از پایان این مجموعه، ام. نایت شیامالان، کارگردان فیلم‌هایی از جمله Split ،Unbreakable و Glass در سال ۲۰۱۰ یک فیلم سینمایی را با نام The Last Airbender بر اساس آن ساخت که با شکست مواجه شد. همچنین یک سریال انیمیشنی دیگر نیز با نام The Legend of Korra که در حقیقت ادامه‌ای بر Avatar: The Last Airbender بود، در چهار فصل پخش شد.

بدون شک می‌توان گفت که محبوبیت دنیای Avatar: The Last Airbender هیچ وقت به اندازه‌ی الان نبوده است، این سریال طرفداران بسیار زیادی داشت، اما ورود آن در سال ۲۰۲۰ به سرویس استریم Netflix باعث شد تا تعداد زیادی مخاطب جدید با آن آشنا شده و به جمع طرفدران آن بپیوندد. همین محبوبیت باعث شد تا Netflix بعد از مدتی به فکر ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس این مجموعه بیفتد و برای این کار خالقان اصلی آن یعنی مایکل دنت دی‌مارتینو و بریان کنیتزکو را استخدام کرد، البته این دو به دلیل اختلافاتی بعد از مدتی از پروژه‌ی ساخت این سریال جدا شدند. از آن زمان تاکنون، اخبار زیادی در مورد آینده‌ی Avatar: The Last Airbender منتشر نشده است، اما این طور که به نظر می‌رسد طرفداران پس از مدت‌ها انتظار می‌توانند به‌زودی شاهد روایت داستان‌های جدیدی بر اساس آن باشند.

در هنگام کنفرانس مجازی ViacomCBS که با محوریت برنامه‌های سرویس اشتراکی Paramount Plus بود، اعلام شد که انیمیشن جدید Avatar: The Last Airbender در دست ساخت قرار دارد. این انیمیشن توسط استودیوی جدید Nickelodeon با نام Avatar Studios که تازه شروع به کار کرده و وظیفه دارد محصولات جدیدی را در دنیای Avatar: The Last Airbender تولید کند، ساخته خواهد شد. همچنین خالقان سریال اصلی، مایکل دنت دی‌مارتینو و بریان کنیتزکو برای ساخت این انیمیشن بازخواهند گشت.

هنوز جزئیات چندانی از انیمیشن جدید Avatar: The Last Airbender نداریم، اما تائید شده که این عنوان اولین اثری خواهد بود که مایکل دنت دی‌مارتینو و بریان کنیتزکو با همکاری Avatar Studios آن را می‌سازند. از داستان این انیمیشن نیز اطلاعاتی در دسترس نیست، اما اعلام شد که تولید آن در اواخر سال میلادی جاری آغاز می‌شود. همچنین گفته شده که انیمیشن جدید Avatar: The Last Airbender برای اکران در سینماها ساخته می‌شود و یک برنامه‌ی اختصاصی برای سرویس اشتراکی Paramount Plus نخواهد بود.

هنوز تاریخ اکرانی برای انیمیشن جدید Avatat: The Last Airbender اعلام نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا