همکاری دوباره‌ی کوین هارت و مالکوم دی. لی در یک فیلم کمدی و اکشن

نام فیلم هنوز مشخص نشده است

کوین هارت و مالکوم دی. لی

شرکت یونیورسال پیکچرز قصد دارد فیلمی کمدی و اکشن بر اساس یک ایده‌ی اورجینال بسازد. در این پروژه، شاهد همکاری دوباره‌ی کوین هارت و مالکوم دی. لی خواهیم بود.

با توجه به گزارشی که وب‌سایت ورایتی ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر کرد، یونیورسال پیکچرز مشغول ساخت یک فیلم کمدی و اکشن است. لوسیا آنیلو (Lucia Aniello) و پل دبلیو. داونز (Paul W. Downs) قرار است فیلمنامه‌ی این اثر را بر اساس یک ایده‌ی اورجینال آماده کنند. آنیلو و داونز همچنین به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در جریان ساخت این فیلم حضور خواهد داشت. در حال حاضر، نامی برای جدیدترین اثر یونیورسال پیکچرز انتخاب نشده است.

در بخش دیگری از گزارش آمده است مالکوم دی. لی (Malcolm D. Lee) وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده خواهد داشت. کوین هارت (Kevin Hart) ستاره‌ی آثار کمدی هم نقش اصلی را ایفا می‌کند. این فیلم سینمایی مجموعا چهار تهیه‌کننده دارد. ویل پکر (Will Packer) و جیمز لوپز (James Lopez) تحت لیبل مشترک‌شان، یعنی ویل پکر پروداکشنز در جریان ساخت حضور دارند. هارت و لی هم از طرف شرکت‌هایشان که به ‎ترتیب هارت‌بیت پروداکشنز و بلک‌میلد پروداکشنز نام دارند، روی روند ساخت نظارت خواهند داشت.

پروژه‌ی جدید یونیورسال پیکچرز، دومین همکاری ویل پکر، کوین هارت و مالکوم دی. لی محسوب می‌شود. این سه، پیش از این روی فیلم Night School کار کرده بودند. این فیلم کمدی در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شد و توانست در باکس آفیس جهانی به فروشی معادل ۱۰۳ میلیون دلار دست یابد، در حالی که ۲۹ میلیون دلار هزینه‌ی ساختش شده بود. دهمین فیلم سینمایی لی در مقام کارگردان، در هفته‌ی نخست اکران ۲۸ میلیون دلار فروخت و رکورد بهترین افتتاحیه‌ی آثار کمدی ۲۰۱۸ در آمریکا را از آن خود کرد.

از دیگر دست‌اندرکاران این پروژه می‌توان به اریک بایرز (Erik Baiers)، کریستین سان (Christine Sun)، برایان اسمایلی (Bryan Smiley)، کارلی هینی (Carli Haney) و شیلا ولکات (Sheila Walcott) اشاره کرد. بایرز و سان از طرف یونیورسال پیکچرز روی روند ساخت نظارت خواهند کرد. در حال حاضر اطلاعاتی از دیگر بازیگران یا تاریخ اکران در دسترس نیست. بدون شک با پیشرفت پروژه طی ماه‌های آینده شاهد انتشار جزئیاتی در این باره خواهیم بود.

از جدیدترین آثاری که کوین هارت به نقش‌آفرینی در آن‌ها پرداخته است، می‌توان به فیلم Jumanji: The Next Level اشاره کرد. این اثر کمدی و اکشن که دنباله‌ای برای Jumanji: Welcome to the Jungle محسوب می‌شود، از دسامبر سال گذشته‌ی میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و در این مدت ۷۸۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

در خلاصه‌ی داستان Jumanji: The Next Level آمده است که پس از تعمیر کنسول بازی توسط اسپنسر، شخصیت‌های داستان بار دیگر به داخل بازی انتقال پیدا کرده و همین موضوع هم دردسرهای جدیدی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. از دیگر بازیگران شناخته شده‌ی این فیلم می‌توان به دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جک بلک (Jack Black) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا