برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مدیر مارول از احساسش نسبت به فیلم سینمایی شانگ چی می‌گوید

این اثر هم اکنون روی پرده نقره‌ای است

مدیر مارول از احساسش نسبت به فیلم سینمایی شانگ چی می‌گوید ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلم سینمایی شانگ چی

کوین فایگی مدیر استودیو مارول در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Comic Book‌ به احساسش نسبت به فیلم سینمایی شانگ چی پرداخت.

مارول و والت دیزنی تصمیم گرفته بودند Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را در فوریه سال جاری میلادی به سینماهای ایالات متحده آمریکا بیاورند اما همه‌گیری ویروس کرونا آ‌ن‌ها را مجبور کرد برنامه‌ریزی‌های خود را تغییر دهند. پس از چند بار تاخیر، فیلم مزبور از اوایل سپتامبر به صورت انحصاری روی پرده نقره‌ای آمد و اکرانش همچنان ادامه دارد. البته گروهی از طرفداران دنیای سینمایی مارول نسبت به این تصمیم اعتراض داشتند. آن‌ها که به انتشار در پلتفرم‌های دیجیتالی عادت کرده بودند، انتظار داشتند اثر مزبور هم سریعا در دسترس قرار گرفته و پای تماشایش بنشینند.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings یک معرفی‌نامه برای اولین ابرقهرمان شرقی دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود. او شانگ چی نام داشته و فرزند مردی قدرتمند به نام ماندرین است. پروتاگونیست از سال‌های کودکی آموزش دید تا به مبارزی سرسخت تبدیل شده و بتواند در آینده به فردی شایسته برای مدیریت سازمان گنگستری پدر تبدیل شود. شانگ چی که علاقه‌ای به این نوع زندگی ندارد، زادگاه خود را ترک کرده و به ایالات متحده آمریکا می‌رود اما طی اتفاقاتی مجبور می‌شود پیش پدر خود بازگردد.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول است. او به مناسبت آغاز اکران Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings با رسانه‌های مختلف مصاحبه انجام داد که یکی از آن‌ها Comic Book بود. تهیه‌کننده آمریکایی در بخشی از گفتگوی خود با وب سایت مزبور درباره احساسش نسبت به فیلم سینمایی شانگ چی و به طور کلی فیلم‌هایی صحبت کرد که حکم یک معرفی‌نامه را برای شخصیت‌های جدید دارند. او فاش کرد به میزان مساوی اطمینان و اضطراب دارد. فایگی همچنین تاکید داشت وقتی یک اثر به سینماها می‌آید، به بازخوردهای طرفداران در قبال شخصیت‌های مکمل توجه دارد.

مدیر استودیو در بخش دیگری از مصاحبه خود با وب سایت کمیک بوک تاکید کرد ایده‌هایی برای قسمت دوم شانگ چی داشته و می‌دانند شخصیت‌ها را باید به چه نقطه‌ای برده و در چه شرایطی قرار دهند. با این حال، کوین فایگی در صحبت‌های خود وارد جزئیات نشد و هیچ اشاره دقیقی به ایده‌ها نداشت. اگرچه ایده‌ها معمولا از صفحات کمیک بوک گرفته می‌شوند، شانگ چی یک شخصیت قدیمی بوده و ماجراجویی‌های متعددی را پشت سر گذاشته است. از همین رو، نمی‌توان حدس زد کدام داستان مورد اقتباس قرار خواهد گرفت.

هفته نخست اکران فیلم شانگ چی هنوز به انتها نرسیده و طبق گزارش‌های اولیه، این اثر در باکس آفیس داخلی و خارجی به ترتیب ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار دلار و ۲۳ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروش داشته است. کارشناسان حالا پیش‌بینی می‌کنند این اثر بتواند در انتهای هفته نخست بین ۷۵ الی ۸۰ میلیون دلار فروش را به ثبت برساند. بد نیست بدانید Black Widow و F9 که رکورددار هفته افتتاحیه در دوران کرونایی هستند، به ترتیب ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار و ۷۰ میلیون دلار بلیت فروختند.

فروش بالا در هفته نخست اکران نشان می‌دهد ریسک والت دیزنی نتیجه داده و فیلم‌های مورد انتظار مانند Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings می‌توانند حتی در شرایط کرونایی هم ارقام بالایی را به ثبت برسانند. در انتها، لازم به ذکر است فیلم سینمایی شانگ چی طی ۵ هفته آتی به سرویس دیزنی پلاس خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments