بازیگر نقش جان ویک از ازدواج ۳۰ ساله خود می‌گوید

روایت ازدواج یک دراکولا!

بازیگر نقش جان ویک

بازیگر نقش جان ویک ، کیانو ریوز (Keanu Reeves) هنرمند محبوب و موفق هالیوود در طی یک مصاحبه عنوان کرده است که طبق آنچه که در فیلم دراکولا اثر برام استوکر مشاهده کردیم، او و وینونا رایدر (Winona Laura Horowitz) ازدواج کرده‌اند. فیلم دراکولا برام استوکر در سال ۱۹۹۲ اکران شده و توجه بسیاری از طرفداران ژانر فانتزی و گوتیک را به خود جلب کرد. در این اثر کیانو ریوز بازیگر نقش جان ویک ، بازیگر موفق و مشهور هالیوود نقش همسر وینونا رایدر و دراکولای معروف فیلم را بازی می‌کرد. 

پس از گذشت نزدیک به ۳۰ سال از ساخت و اکران این اثر وینونا در سال ۲۰۱۸ هنگامی که این دو بازیگر برای بازی در فیلم Destination Wedding آماده می‌شدند، عنوان کرد که به عقیده وی، ازدواج او و کیانو در فیلم دراکولا واقعی بود و اکنون نزدیک به ۳۰ سال است که آن‌ها ازدواج کرده‌اند. حال کیانو ریوز نیز در جدیدترین مصاحبه خود حین پاسخ به سوالات طرفداران نسبت به این گفته وینونا واکنش نشان داده و عنوان کرده است که بله به عقیده او نیز آن‌ها سی سال است که ازدواج کرده‌اند. 

ریوز عنوان کرد که اکنون که وینونا این گونه باور دارد و فرانسیس کوپولا (Francis Ford Coppola) نیز تایید می‌کند آن‌ها در سال ۱۹۹۲ در همان صحنه برگذاری مراسم ازدواج دراکولا و همسرش آن‌ها نیز در برابر چشمان خدا ازدواج کرده‌اند. 

بازیگر نقش جان ویک
کیانو ریوز و وینونا رایدر در فیلم دراکولای برام استوکر

در ادامه صحبت‌های خود ریوز افزود که فرانسیس کوپولا هنگام فیلمبرداری صحنه ازدواج دراکولا از کشیش‌های واقعی استفاده کرده و این مراسم کاملا بر اساس رسوم مذهبی رسمی برگذار شده است پس در نتیجه به نظر می‌رسد او و وینونا در حقیقت ازدواج کرده‌اند. در حقیقت وینونا برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به این نکته اشاره کرد و اکنون کیانو ریوز نیز آن را تایید نمود. با توجه به باور این هنرمندان به علت استفاده از یک کشیش رومانیایی واقعی در این صحنه اکنون کیانو ریوز و وینونا رایدر زن و شوهر هستند و در حقیقت در برابر چشمان خداوند ازدواج کرده‌اند.

گفته می‌شود که این دو هنرمند در گذشته به یکدیگر علاقه داشتند اما با این حال اتفاقی بین آن‌ها رخ نداده و رابطه آن‌ها از دوستی فراتر نرفته و در حقیقت هردوی آن‌ها اکنون در یک رابطه عاشقانه دیگر قرار دارند. شاید اتفاقات تلخ زندگی کیانو ریوز باعث شد تا اتفاقی بین این دو هنرمند رخ ندهد و بنا به گفته طرفداران این دو هنرمند، افسوس که اکنون برای این حرف خیلی دیر شده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا