تماشا کنید: تریلر انیمیشن DC League of Super-Pets + زیرنویس فارسی

کیانو ریوز صداپیشه بتمن می‌شود

پروژه‌های دی‌سی در سال ۲۰۲۲ با اکران The Batman که طرفداران مدت‌ها انتظار آن را می‌کشیدند اغاز شد و اکنون نیز تریلر انیمیشن Super-Pets با هنرنمایی کیانو ریوز در نقش بتمن منتشر شده است. این انیمیشن که بازیگران موفق در ان به صداپیشگی می‌پردازند در سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد و اثری به آثار فرنچایز بتمن اضافه خواهد کرد. 

بازیگران پر ستاره شامل اسطوره های هالیوود مانند دواین “راک” جانستون، کوین هارت، کیانو ریوز، جان کرازینسکی و بسیاری از نام های بزرگ دیگر خواهند بود. در حالی که جانسون و هارت با دو سگ کریپتو و آس مقابله خواهند کرد، ریوز و کرازینسکی صاحبان مشهور لیگ عدالت خود را در نقش بتمن و سوپرمن زنده خواهند کرد.

برادران وارنر تا کنون چنندین انیمیشن متفاوت از شخصیت بتمن منتشر کرده‌اند که بسیاری از آن‌‌ها نیز در بین مخاطبین بسیار محبوب گشته‌اند. در DC League of Super-Pets شخصیت‌های دوست داشتنی از کمیک‌های بتمن از جمله Ace the Bat-Hound، Krypto the Super-Dog و بسیاری از قهرمانان محبوب دیگر حضور خواهند داشت. شرکت وارنر براس از دیرباز تا کنون سابقه طولانی در ژانر انیمیشن داشته است که عموما در قالب سریال‌های انیمیشنی تلویزیونی بوده است. با این حال اخیرا فیلم‌های سینمایی انیمیشنی از ابرقهرمان‌های متنفاوت نیز رونق یافته و اکنون شاهد انتشار جدیدترین فلیم سینمایی بتمن در ژانر انیمیشن خواهیم بود. 

تریلر انیمیشن Super-Pets با صداپیشگی کیانو ریوز و زیرنویس اختصاصی سرگرمی

اکنون دی‌سی تریلر جدیدی از انیمیشن DC League of Super-Pets منتشر کرده که بتمن کیانو ریوز را به طرفداران معرفی می‌کند. علاوه بر کیانو ریوز، دواین جانسون یا همان راک محبوب نیز در این اثر به صداپیشگی کریپتو سوپرداگ خواهد پرداخت. 

در اثر مذکور ابرقهرمانان اصلی داستان عمدتا سگ‌ها هستند که لیگ عدالت مختص یه خود را تشکیل می‌دهند. 

از آن‌جایی که آثار موردانتظاری همچون بلک آدام و فلش در لیست پروژه‌های بعدی دی‌سی و وارنر براس قرار دارند، در چند ماه اخیر لیگ سوپر حیوانات خانگی چندان مورد توجه طرفداران دی‌سی قرار نگرفت. می‌توان ادعا کرد که این موضوع تا حدودی به دلیل ماهیت انیمیشنی آن رخ داده است، با این حال با توجه به این که این اثر با دیگر آثار دنیای دی‌سی ارتباط خاصی ندارد و به خط زمانی خاصی مربوط نیست هم شاید در این امر تاثیر گذار باشد. اما می‌توان گفت که انیمیشن Super-Pets داستان منحصر به فرد خود را روایت می‌کند و با توجه به این امر که ابرقهرمانان آن حیوانات هستند انیمیشنی هیجان انگیز به نظر می‌رسد. در حالی که بتمن و سوپرمن هم در این انیمیشن ظاهر خواهند شد، Super-Pets تقریباً به طور قطع تمرکز خود را بر روی عنوان سوپر حیوانات خانگی حفظ خواهد کرد.

تریلر انیمیشن Super-Pets با محوریت حضور شوالیه تاریکی در فیلم به از جمله اولین ملاقات‌های بتمن و همتای سگش آس اشاره می‌کند. به این معنی که احتمال زیادی وجود دارد که سوپرمن و کریپتو نیز ارتباط مشابهی خواهند داشت. جدیدترین نگاه به Super-Pets به بینندگان ایده داد که چه چیزی از پویایی بین بتمن و آس انتظار می‌رود.

شاید استفاده از مفهوم شکستن دیوار چهارم در انیمیشن Super-Pets برای طرفداران دی‌سی تعجب‌آور باشد، زیرا در دیگر آثار دی‌سی چندان از این تکنیک استفاده نمی‌شود. این تکنیک کمدی با فرنچایز Deadpool در بین مخاطبان محبوب شد و انتظار می‌رود یک بار دیگر در سریال She-Hulk از استودیو مارول این تکنیک مورد استفاده قرار گیرد.

DC League of Super-Pets در تاریخ ۲۰ ماه می ۲۰۲۰ برابر با ۳۰ اردیبهشت ماه در سینما‌های سراسر جهان اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا