1%
  • 0/10

بازیگر سریال Daredevil، از احتمال بازگشت خود به این سریال گفت

جای خالی این شخصیت چطور پرمی‌شود؟

بازیگر سریال Daredevil، از احتمال بازگشت خود به این سریال گفت ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بازیگر سریال Daredevil

دبورا آن وول (Deborah Ann Woll) بازیگر سریال Daredevil در مورد بازگشت خود به این سریال ساخت نتفلیکس آپدیت‌هایی ناامید کننده را به اشتراک گذاشت. این بازیگر قبلاً در مورد بازگشت فرضی خود امیدوار بود و اشاره کرده بود که چگونه «بدون شک» این کار را انجام می‌دهد. اما متأسفانه، نه تنها ظاهراً مارول با وول تماس نگرفته است، بلکه هالیوود ریپورتر فاش کرد که نه او و نه الدن هنسون (Elden Henson) انتظار نمی‌رود که برگردند. اما در حین حضور در ICCCon در نشویل، وول نظرات خود را در مورد بازگشت اعلام کرد:

راستش نمی‌دونم که می‌تونم یا نه! خیلیا هستن که می‌خوان این کارو انجام بدن و نمی‌دونم اون خوش شانسه هستم یا نه. می‌دونین، بخشی از سریال دردویل بودن خیلی بهم مزه داد، و فکرکنم این گوشه کوچیک منحصر به فرد از MCU بود که واقعاً احساس خاصی داشت... واقعاً از تجربه‌ایی که داشتم راضی‌ام. هیچ برنامه‌ای برای من تا الان تو هیچ‌کدوم از دو طرف دنیای کمیک‌بوک وجود نداره، اما برای تجربه‌ای که داشتم بسیار سپاسگزارم.

کارن پیج (Karen Page) بخش مهمی از زندگی مت مورداک (Matt Murdock) است که نبود این شخصیت بسیاری از طرفداران را در Daredevil: Born Again گیج کرده است. شاید او خارج از سریال کشته شود و مت مورداک در دنیایی بدون زنی که دوستش داشت باقی بماند. اگرچه، درک اینکه چرا مارول استودیو فرصت استفاده موثرتر از وول را هدر می‌دهد دشوار است. 

در حالی که کارن پیج و فاگی نلسون (Foggy Nelson) ممکن است برنگردند، چهره‌های آشنایی برای طرفداران در سریال هنوز هم حضور خواهند داشت. Kingpin وینسنت دونوفریو (Vincent D’Onofrio) حضور دارد و Punisher با بازی جاناتان برنتال (Jonathan Bernthal) هم دوباره به این مبارزه خواهد پیوست. 

این سریال در ابتدا قرار بود در بهار سال آینده برای اولین بار عرضه شود. با این حال، با ادامه اعتصاب نویسندگان هالیوود تولید این پروژه کند شده که امکان دارد باعث شود این سریال اوایل سال ۲۰۲۴ پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments