1%
  • 0/10

تاریخ انتشار لیگ عدالت نسخه‌ی اسنایدر کات سپتامبر سال ۲۰۲۱ نیست

HBO MAX رسما این شایعه را رد کرد

تاریخ انتشار لیگ عدالت نسخه‌ی اسنایدر کات سپتامبر سال ۲۰۲۱ نیست ۰ ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
تاریخ انتشار لیگ عدالت

در جریان رویداد DC FanDome تصویری درز کرد که تاریخ انتشار لیگ عدالت را سپتامبر سال آینده‌ی میلادی نشان می‌داد اما گویا این تاریخ اشتباه بوده است.

نسخه‌ی «اسنایدر کات» فیلم لیگ عدالت مدت‌ها خواسته‌ی اصلی طرفداران دی‌سی از این شرکت و کمپانی برادران وارنر بود. پس از آنکه تایید شد زک اسنایدر نسخه‌ی مخصوص خودش را با داستان، جلوه‌های ویژه و صحنه‌های جدید تکمیل خواهد کرد، طرفداران دست از پا نمی‌شناختند. قرار شد این نسخه‌ یک فیلم طولانی چهار ساعته باشد که به چهار بخش تقسیم شده و از شبکه‌ی HBO Max پخش می‌شود. همزمان با برگزاری رویداد DC FanDome که جزئیات بیشتری از فیلم به همراه یک تریلر جذاب از آن را به همراه داشت، تصویری از طریق پرتال مطبوعات دی‌سی منتشر شد که تاریخ اولین نمایش آن را ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ (۱۴ شهریور ۱۴۰۰) نشان می‌داد. دی‌سی و سایر دست‌اندرکاران از جمله زک اسنایدر چیزی در رابطه با تاریخ انتشار فیلم در جریان رویداد نگفتند و این مسئله به شایعات بیشتر دامن زد.

تصویر تاریخ انتشار لیگ عدالت
تصویر درزکرده از تاریخ انتشار لیگ عدالت

پیش‌تر اعلام شده بود که پنجره‌ی تاریخ انتشار لیگ عدالت نسخه‌ی اسنایدر کات از اوایل تا اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی خواهد بود که این نکته با تاریخ درز کرده در تصویر مذکور مطابقت نداشت. اسنایدر در جریان پنل فیلم خبر از انتشار یک نسخه‌ی کامل چهار ساعته در زمانی پس از پخش سریالی لیگ عدالت از HBO Max داده بود که عده‌ی زیادی تصور می‌کردند تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۲۱ متعلق به این نسخه است. حال یکی از سخنگوهای رسمی HBO تمام این شایعات را رد کرده است.

سردبیر وب‌سایت Collider، استیون وینتراب، در یک توییت اعلام کرد که با این شبکه تماس گرفته و آنها شایعات مربوط به انتشار لیگ عدالت در سپتامبر سال آینده را رد کرده‌اند. در واقع وارنر و دی‌سی هنوز به هیچ تصمیم قطعی برای تعیین تاریخ پخش فیلم نرسیده‌اند و طرفداران باید بیشتر برای تماشای اثری که قرار است فاجعه‌ی جاس ویدون را جبران کند صبر کنند. مشخص نیست که تصویر منتشر شده در کانال رسمی دی‌سی تقلبی بوده یا برنامه‌های وارنر تغییر کرده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments