برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

چرا به دنباله‌ی Man Of Steel احتیاج داریم؟ | آیا شاهد فیلم جدیدی از سوپرمن خواهیم بود؟

اسنایدر کات و دیگر هیچ!

چرا به دنباله‌ی Man Of Steel احتیاج داریم؟ | آیا شاهد فیلم جدیدی از سوپرمن خواهیم بود؟ ۰ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
سوپرمن

فیلم جاستیس لیگ زک اسنایدر که به تازگی عرضه شد، به ما ثابت کرد که به دنباله‌ی فیلم Man Of Steel و بازگشت سوپرمن نیاز داریم!

فیلم Man Of Steel نه تنها هتری کویل را به عنوان سوپرمن عصر مدرن به جهانیان معرفی کرد، بلکه باعث شد تا DC Films و Warner Bros به فکر ساخت فرنچایزی مبتنی بر قهرمانان دی‌سی باشند. هم‌اکنون با عرضه شدن اسنایدر کات، در‌ها به روی نسخه‌ی بعدی از فیلم سوپرمن هنری کنویل باز شده و طرفداران بسیاری مشتاق دنباله‌ی فیلم Man Of Steel با بازی هنری کویل هستند.

زک اسنایدر فیلم‌های سوپرمن را که مرده پنداشته می‌شدند را در سال ۲۰۱۳ میلادی و با ساخت فیلم Man Of Steel ریبوت کرد. این فیلم در آفرینش سوپرمن مدرن موفق ظاهر شد و توانست مقدمه‌ای بر فیلم Batman VS Superman: Dawn Of Justice در سال ۲۰۱۶ باشد. صد‌ البته، زک اسنایدر ادعا کرده که فیلم‌های Man of Steel و Batman v Superman به نحوی نمایان‌گر تبدیل شدن سوپرمن از یک قهرمان ناقص به سمبل امید و عدالت بودند. این تغییر قرار بود که سرانجام در فیلم جاستیس لیگ کامل شود ولی هیچ‌گاه ما در فیلم جاستیس لیگ اصلی این تغییرات را ندیدیم. هم‌اکنون با عرضه شدن اسنایدر کات اوضاع فرق کرده و ما با یک سوپرمن بسیار پخته‌تر نسبت به سوپرمن جاستیس لیگ جاس ویدن رو به رو شدیم.

جاستیس لیگ زک اسنایدر نسبت به جاستیس لیگ جاس ویدن در نمایش بازگشت سوپرمن از مرگ و هوشیار شدنش، بسیار بهتر عمل کرد و ثابت کرد که این قهرمان سمبلی برای امید جهانیان به زندگیست. در روی دیگر سکه نیز جاستیس لیگ زک اسنایدر قدم محکمی برداشت و نسخه‌ای تاریک و شومی را از کال ال به ما نشان داد.

نسخه دوم فیلم جاستیس لیگ احتمالا در راه است و وارنر هم فیلم‌هایی را مثل Aquaman و Wonder Woman از یونیورس اسنایدر وام گرفته، اما فیلم Man Of Steel 2 می‌تواند نقش پلی را بین فیلم‌های قدیمی و جدید دی‌سی ایفا کند.

همان‌گونه که شما پس از تماشای فیلم جاستیس لیگ زک اسنایدر متوجه شده‌اید، کال ال قرار است به زودی پدر شود و این‌که قرار است او در پروسه‌ی رشد و تربیت فرزندش چه واکنش‌هایی را نشان دهد و چگونه با این اتفاق و مسئولیت‌های تازه رو به رو گردد، می‌تواند سوژه‌ی خوبی برای فیلمی جدید و توسعه‌ی هر چه بیشتر شخصیت این قهرمان باشد.

از همه مهم‌تر، فیلم Man Of Steel 2 می‌تواند مکانی برای عرض اندام بهتر هنری کویل در نقش سوپرمن نسبت به گذشته باشد و طرفداران بسیار زیادی مشتاق دیدار او در نقش سوپرمن هستند.

نظر شما در این مورد چیست؟ فکر می‌کنید که پدر شدن کال ال می‌تواند موضوعی جذاب برای نسخه دوم فیلم Man Of Steel باشد؟ سکانس موردعلاقه‌ی شما از کاراکتر سوپرمن، کدام سکانس است؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments