1%
  • 0/10

آیا اسنایدرورس در نتفلیکس ادامه می‌یابد؟

زک اسنایدر پاسخ می‌دهد

آیا اسنایدرورس در نتفلیکس ادامه می‌یابد؟ ۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اسنایدرورس در نتفلیکس

در پی انتشار Zack Snyder’s Justice League، گروهی از طرفداران امیدوار هستند اسنایدرورس (Snyderverse) در نتفلیکس ادامه یابد.

طرفداران دی سی به مرور زمان متوجه شدند آنچه که بعنوان Justice League روی پرده نقره‌ای آمد، با آنچه که زک اسنایدر (Zack Snyder) مد نظر داشت متفاوت است. هر چه اطلاعات بیشتری از اسنایدر کات فاش می‌شد، عطش طرفداران برای تماشای آن افزایش می‌یافت. تلاش‌های مجازی طرفداران سرانجام نتیجه داد و وارنر مبلغی را در اختیار اسنایدر قرار داد تا نسخه مدنظرش از فیلم لیگ عدالت را ساخته و از طریق سرویس استریم HBO Max منتشر کند.

اسنایدر کات که با نام Zack Snyder’s Justice League شناخته می‌شود، سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس قرار گرفت و نقدهای بسیار مثبتی را دریافت کرد. در پی این اتفاق، گروهی از طرفداران کمپینی را راه انداخته و سعی کردند بواسطه هشتگ RestoreTheSnyderverse اسنایدرورس را احیا کنند. در ضمن، از آنجایی که زک اسنایدر حالا با نتفلیکس (Netflix) همکاری دارد، طرفداران خواهان فروش امتیاز این فرنچایز به سرویس استریم آمریکایی هستند تا ادامه آن در آنجا ساخته شود.

زک اسنایدر، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی Vero احتمال ادامه یافتن اسنایدرورس در نتفلیکس را رد کرد و صریحاً گفت این فرنچایز به انتهای خود رسیده است. بدین ترتیب، باید گفت هشتگ SellTheSnyderverseToNetflix بی فایده بوده و استفاده از آن توسط کاربران نتیجه‌ای را در پی نخواهد داشت.

اگرچه انتشار Zack Snyder’s Justice League بسیاری از طرفداران را به کمپین‌های مجازی امیدوار کرده، فروش امتیاز اسنایدرورس به نتفلیکس و ساخت ادامه آن بسیار دور از ذهن بنظر می‌رسید. بخصوص اینکه دی سی و وارنر بدنبال تاسیس فرنچایزی جدید بنام DC Universe هستند و ادامه یافتن برندی قدیمی مانند اسنایدرورس می‌تواند به ضررشان تمام شود.

تازه‌ترین اثر زک اسنایدر Rebel Moon نامگذاری شده و طی روزهای آتی از طریق نتفلیکس منتشر می‌شود. داستان با الهام از Seven Samurai نوشته شده و درباره یک غریبه است که می‌خواهد با ایجاد گروهی از مزدوران، مقابل ارتشی ستمگر بایستد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments