Justice League Dark: Apokolips War آخرین اثر از دنیای انیمیشنی دی‌سی خواهد بود

جنگی بزرگ در راه است

آخرین اثر از دنیای انیمیشنی دی‌سی

طبق گزارش‌های به دست رسیده، Justice League Dark: Apokolips War آخرین اثر از روایت کنونی دنیای انیمیشنی دی‌سی خواهد بود.

Justice League Dark: Apokolips War یکی از مورد انتظار‌ترین انیمیشن‌های شرکت برادران وارنر بوده که قرار است دو ماه دیگر منتشر شود.

حال طبق گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که Justice League Dark: Apokolips War آخرین اثر دنیای انیمیشنی دی‌سی باشد. دنیای انیمیشنی دی‌سی از سال ۲۰۱۳ میلادی با عنوان Justice League: The Flashpoint Paradox شروع شد و ما هر سال شاهد منتشر شدن تعداد یک یا دو عدد پویانمایی بودیم. گزارش‌ها می‌گویند که شرکت برادران وارنر بعد از اتمام ساخت و پخش Justice League Dark: Apokolips War همچنان به ساخت انیمیشن‌هایی در مورد شخصیت‌ها و روایت‌های دی‌سی ادامه می‌دهد و ممکن است یک دنیای تازه‌ را پایه‌گذاری کند.

نزدیک به ۶ سال است که دنیای انیمیشنی دی‌سی در حال پیشرفت بوده و اکنون قرار است در آخرین عنوان شاهد یک نبرد بسیار بزرگ باشیم. در Justice League Dark: Apokolips War شاهد همکاری بین تیم‌های Justice League ،Justice League Dark ،Teen Titans و Suicide Squad هستیم تا بزرگترین دشمن این دنیا با نام Darkseid را شکست داده و زمین را از نابودی نجات دهند.

از برنامه‌های آینده‌ی Warner Bros. Animation می‌توان به انتشار انیمیشن‌هایی نظیر Superman: Man of Tomorrow ،Lego DC Shazam: Magic and Monsters و Scooby-Doo! in King Arthur’s Court در سال ۲۰۲۰ میلادی اشاره کرد. همچنین این استویدیو قصد دارد که مجموعه‌ی ۱۳ قسمتی کمیک بوک‌های Batman: The Long Halloween را به صورت انیمیشن در تاریخ نامعلومی نامشخصی منتشر کند.

در پایان باید ذکر کرد که انیمیشن مورد انتظار Justice League Dark: Apokolips War در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ( مصادف با ۵ می ۲۰۲۰ میلادی) به صورت دیجیتالی قابل دانلود خواهد بود. همچنین نسخه‌ی دیسک بلو-ری با کیفیت 4K آن ۱۴ روز بعد یعنی ۳۰ اردیبهشت (۱۹ می) منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا