#مهسا_امینی

تهیه‌کننده‌ی دنیای ژوراسیک Dominion درمورد این فیلم صحبت می‌کند

پایانی درکار نیست

تهیه‌کننده‌ی دنیای ژوراسیک Dominion درمورد این فیلم صحبت می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان
دنیای ژوراسیک Dominion

تهیه‌کننده‌ی دنیای ژوراسیک Dominion در آخرین مصاحبه‌ی خود می‌گوید این فیلم علمی تخیلی دوره‌ی تازه‌ای را از فرنچایز دنیای ژوراسیک رونمایی خواهد کرد.

دنیای ژوراسیک Dominion فیلم مورد انتظار سبک ماجراجویی فانتزی شمرده می‌شود که به کارگردانی Colin Trevorrow ساخته می‌شود. اگر شیوع کرونا مانند برخی عناوین دیگر باعث تاخیر در انتشار این فیلم نشود، این قسمت از دنیای ژوراسیک در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ ژوئن سال ۲۰۲۱) عرضه می‌شود. یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) و امبلین اینترتیمنت (Amblin Entertainment) تهیه‌کننده و ناشر این عنوان هستند.

فرانک مارشال، تهیه کننده‌ی دنیای ژوراسیک، اخیرا با وبلاگ Collider گفت‌وگو داشته و به فیلم بعدی این فرنچایز پرداخته است. او در این مصاحبه گفته عنوان Jurassic World: Dominion دوره‌ی جدیدی از این سری پرطرفدار را رونمایی خواهد کرد. زمانی که او با صاحب Collider، کریستینا ردیش، درمورد مستند موسیقی Laurel Canyon صحبت کرده، تایید کرده دنیای ژوراسیک Dominion قرار نیست پایان این فرنچایز باشد. او همچنین اعلام کرده دایناسورها موضوع اصلی پروژه‌های عوامل سازنده خواهند بود و امیدوار است این ویژگی تا مدت زیادی باقی بماند.

در حال حاضر، هیچ اطلاعات رسمی‌ای از داستان این قسمت منتشر نشده اما با توجه به اتفاقاتی که در Jurassic World: Fallen Kingdom رخ داد، می‌توان حدس‌هایی زد. همچنین در Jurassic World 3 شخصیت‌های اصلی این سه‌گانه از جمله کریس پرت (Chris Pratt) و برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) به این فیلم باز خواهند گشت و بار دیگر در دنیای دایناسورها قرار می‌گیرند.

عده‌ی زیادی گمان می‌کردند Jurassic World: Dominion پایان کار این سری محبوب است و تولید فیلم‌های این عنوان متوقف می‌شود، اما با صحبت‌های فرانک مارشال، تهیه کننده‌ی دنیای ژوراسیک، میدانیم این فیلم قرار است به نوعی یک شروع برای مراحل جدید ادامه‌ی راه این فرنچایز باشد. فیلم بعدی این سری محبوب در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ ژوئن سال ۲۰۲۱) عرضه می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا