1%
  • 0/10

تصویر جدید فیلم دنیای ژوراسیک 3 سفر به یکی از لوکیشن‌های قدیمی را تایید می‌کند

بازگشت به ایزلا سورنا

تصویر جدید فیلم دنیای ژوراسیک 3 سفر به یکی از لوکیشن‌های قدیمی را تایید می‌کند ۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
فیلم دنیای ژوراسیک 3

با توجه به تصویری که از پشت صحنه منتشر شده، می‌توان انتظار داشت که فیلم دنیای ژوراسیک 3 مخاطبان را به یکی از لوکیشن‌های قدیمی ببرد.

با گذشت حدودا ۱۰ سال از به پایان رسیدن سه‌گانه‌ی دنیای ژوراسیک، یونیورسال پیکچرز Jurassic World را روی پرده‌ی نقره‌ای برد که دنباله‌ای مستقیم برای Jurassic Park محصول سال ۱۹۹۳ به شمار می‌رود. جدیدترین ساخته‌ی کالین ترورو (Colin Trevorrow) موفق شد در کنار دریافت نقدهای عموما مثبت، به فروشی معادل یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار دست یافته و مدیران یونیورسال را به ساخت قسمت جدید متقاعد کند. این اثر سه سال بعد تحت عنوان Jurassic World: Fallen Kingdom به سینماها آمد. حالا هم قسمت سوم را مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا سه‌گانه‌ی دنیای ژوراسیک را به پایان برساند.

کالین ترورو عقیده داشت حضور کارگردانان متفاوت می‌تواند به سود فرنچایز دنیای ژوراسیک باشد. از همین رو، وظیفه‌ی کارگردانی Jurassic World: Fallen Kingdom را به خوان آنتونیو بایونا (Juan Antonio Bayona) سپرد و خودش در تیم نویسندگی مشغول به کار شد. عملکرد ضعیف‌تر قسمت دوم و همچنین درخواست استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) تهیه‌کننده‌ی اجرایی فرنچایز، ترورو را متقاعد به بازگشت کرد. پیش از این می‌دانستیم تعدادی از شخصیت‌های پارک ژوراسیک از جمله آلن گرنت در قسمت سوم حضور دارند. اینطور که به نظر می‌رسد، ارتباط میان سه‌گانه‌ی اول و فیلم جدید به بازگشت شخصیت‌های نام آشنا خلاصه نخواهد شد.

کالین ترورو ساعاتی قبل تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی فیلم دنیای ژوراسیک 3 در اختیار وب سایت Jurassic Outpost قرار دارد. این عکس، محفظه‌ی نگهدارنده‌ای را در داخل یک آزمایشگاه نشان می‌دهد. اگر به بدنه‌ی محفظه دقت کنید، با عبارت Site B Isla Sorna مواجه می‌شوید. ایزلا سورنا که با اسم رمز سایت بی هم شناخته می‌شود، یکی از لوکیشن‌های قدیمی پارک ژوراسیک به شمار می‌رود. ایزلا سورنا نخستین بار در The Lost World: Jurassic Park و یک بار دیگر در Jurassic Park III به تصویر کشیده شد.

فیلم دنیای ژوراسیک 3

ایزلا سورنا در مجمع الجزایر The Five Deaths واقع شده و یک مرکز تحقیقاتی است. شخصیت‌های داستان، دایناسورها را نخست در این مرکز ساخته و سپس به ایزلا نوبلار انتقال دادند. این لوکیشن قرار بود به عنوان زیستگاه اصلی دایناسورها به تمام جهان معرفی شود اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. از همین رو، جزیره به‌طور کامل تخلیه شده و از زمان اتفاقات Jurassic Park III تا به امروز هیچ گونه کاربردی نداشته است. انتشار چنین تصویری از سوی کالین ترورو بازگشت به ایزلا سورنا و آشنایی بیشتر با این جزیزه‌ی متروکه را تضمین نمی‌کند اما احتمالش وجود دارد.

دنیای ژوراسیک 3 مدت کوتاهی پس از Jurassic World: Fallen Kingdom روایت می‌شود. دایناسورها از تاسیسات فرار کرده و وارد زیستگاه‌های مختلف شده‌اند. در نتیجه، اینبار شاهد تقابل انسان‌ها و دایناسورها در محیط‌هایی وسیع خواهیم بود. از بازیگران حاضر در این فیلم می‌توان کریس پرت (Chris Pratt)، برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard)، جیک جانسون (Jake Johnson) و سم نیل (Sam Neil) را نام برد. قسمت سوم دنیای ژوراسیک از تاریخ ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments