سفری هیجان‌انگیز و خطرناک به اعماق جنگل‌های آمازون در تریلر جدید Jungle Cruise

با آنتاگونیست آلمانی داستان آشنا شوید

استودیو والت دیزنی پیکچرز در اقدامی غیرمنتظره سومین تریلر Jungle Cruise را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد اکران تعداد قابل‌توجهی از فیلم‌های سینمایی با تاخیری طولانی مدت مواجه شود. Jungle Cruise جدیدترین اثر ژومه کلوت-سرا (Jaume Collet-Serra) یکی از همین آثار است. این فیلم ماجراجویی و فانتزی قرار بود سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده نقره‌ای بیاید که ناشر بنا به دلایلی تصمیم گرفت اکرانش را به سال ۲۰۲۰ موکول کند. با فرا رسیدن مارس ۲۰۲۰، ویروس کووید-۱۹ به یک بحرانی جهانی تبدیل شد و برنامه‌ریزی‌ها را برای بلند مدت تغییر داد.

Jungle Cruise بر اساس یکی از پارک‌های تفریحی والت دیزنی ساخته شده و اتفاقاتش حول محور دو شخصیت به نام‌های دکتر لیلی هوتون با نقش‌آفرینی امیلی بلانت (Emily Blunt) و کاپیتان فرانک ولف با نقش‌آفرینی دواین جانسون (Dwayne Johnson) می‌چرخد. لیلی به همراه برادر خود به جنگل‌های آمازون آمده و دنبال درختی می‌گردد که قادر است هر بیماری‌ای را شفا دهد. او معتقد است در صورتی که افراد نادرستی به درخت دسترسی پیدا کنند، احتمال رخ دادن یک فاجعه وجود دارد. در همین راستا، فرانک را استخدام کرده تا به او و برادرش در یافتن درخت کمک کند. مطابق انتظار، شخصیت‌های اصلی حین رسیدن به هدف خود با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شوند.

والت دیزنی ساعاتی قبل سومین تریلر Jungle Cruise را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان داشته و در بخش ابتدایی خود یک درگیری را به تصویر می‌کشد. سپس، لیلی هوتون در نقش یک راوی ظاهر شده و خلاصه‌ای از داستان را برای بیننده ارائه می‌دهد. در ادامه، بخشی از چالش‌هایی که سر راه شخصیت‌های اصلی قرار می‌گیرند نشان داده می‌شوند؛ برای مثال، می‌توان به موجودات فراطبیعی اشاره کرد که ظاهرا دچار یک نوع نفرین شده‌اند. نمونه دیگر، قبیله‌ای است که ظاهرا وظیفه محافظت را از درخت به دوش می‌کشند. به این موارد، باید آلمانی‌ها را هم افزود. در ضمن، محصول جدید والت دیزنی یک اثر کمدی نیست اما المان‌های طنز در بخش‌های مختلف آن قابل‌مشاهده است.

وقتی اولین تریلر Jungle Cruise به نمایش درآمد، گروهی از کاربران فضای مجازی به مقایسه آن با مجموعه دزدان دریایی کارائیب پرداختند. به هر حال، هر دو محصول والت دیزنی بوده و هر دو هم بر اساس پارک تفریحی ساخته شده‌اند. برخی از شخصیت‌های منفی‌ای که در سومین تریلر Jungle Cruise به نمایش گذاشته‌اند، ثابت می‌کند الهاماتی از Pirates of the Caribbean گرفته شده اما بیان اینکه محصول جدید والت دیزنی یک تقلید است نمی‌تواند درست باشد.

والت دیزنی در ابتدا قصد داشت Jungle Cruise را به صورت گسترده در سینماها اکران کند اما همه‌گیری ویروس کرونا نه تنها اکرانش را به تاخیر انداخت، بلکه نحوه انتشارش را تغییر داد. این فیلم حالا به صورت همزمان روی پرده نقره‌ای و به سرویس استریم دیزنی پلاس خواهد آمد. در حال حاضر، تاریخ ۸ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۰ جولای) برای عرضه انتخاب شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا