دواین جانسون به تاخیر طولانی در اکران فیلم Jungle Cruise واکنش نشان داد

این فیلم مورد انتظار، به خاطر شیوع کرونا یک سال دیرتر اکران می‌شود

تاخیر اکران فیلم Jungle Cruise

«دواین جانسون» بازیگر فیلم Jungle Cruise که به خاطر شیوع ویروس کرونا با یک سال تاخیر در اکران مواجه شد، به‌تازگی نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است.

شرکت دیزنی روز جمعه از تاخیر اکران تعداد زیادی از فیلم‌های مورد انتظار خود خبر داد که فیلم Jungle Cruise هم بین آن‌ها بود؛ اثری که «دواین جانسون» و «امیلی بلانت» عهده‌دار نقش‌های اصلی آن هستند. به‌تازگی جانسون در بخش لایو اینستاگرام به سوالات مخاطبان و طرفداران پاسخ داد و در این بین، نظر خود را نسبت به تعویق افتادن اکران Jungle Cruise منعکس کرد.

این تابستان ما یک فیلم خیلی بزرگ داشتیم، یک فیلم بسیار مورد انتظار. ما درباره‌ی آن خیلی هیجان‌زده بودیم. می‌دانم شما هم درباره‌اش هیجان‌زده بودید. بسیاری از شما کنجکاو هستید که با وجود همه‌گیری‌ای که در سراسر جهان با آن روبرو هستیم، چه اتفاقی می‌افتد. ما رسما Jungle Cruise را برای یک سال به تعویق می‌اندازیم. پس، تابستان ۲۰۲۱.

ما صحبت‌های بسیاری با خودمان، شرکت Seven Bucks و تیم رهبری دیزنی داشتیم، در این باره که مطمئن شویم بارک‌های دیزنی کاملا قابل استفاده هستند، خطوط قایق‌های دیزنی کاملا قابل استفاده و در حال کار هستند و سرگرمی را برای خانواده‌های سراسر جهان به عنوان کاری که دوستش دارند به ارمغان می‌آورد.

اما مهم‌تر از آن، این خیلی مهم بود که هرکس اعتماد به نفس داشت. نه تنها این‌جا در آمریکا، بلکه در سراسر جهان و آن اعتماد به نفس به ما اجازه می‌دهد تا فرزندان‌مان را به مدرسه برگردانیم. به ما اجازه می‌دهد تا به کار برگردیم. به ما کارمندان و اعضای تیم دیزنی اجازه می‌دهد تا به کار برگردیم و سرگرمی و شادی را همان طور که دوست داریم و به آن افتخار می‌کنیم، به انتشار برسانیم.

فیلم سینمایی Jungle Cruise در واقع بر اساس یکی از پارک‌های تفریحی دیزنی با همین نام ساخته شده است. در حال حاضر تمام پارک‌های دیزنی به خاطر شیوع کرونا تعطیل هستند، تا زمانی که وضعیت در سراسر جهان دوباره به حالت عادی خود برگردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا