1%
  • 0/10

آیا تصاویر جدید جوجوتسو کایسن به مرگ یکی از شخصیت‌ها اشاره دارد؟

مرگ قریب الوقوع شخصیتی محبوب؟!

آیا تصاویر جدید جوجوتسو کایسن به مرگ یکی از شخصیت‌ها اشاره دارد؟ ۲ ۱۱ دی ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
تصاویر جدید جوجوتسو کایسن

تصاویر جدید جوجوتسو کایسن که مدتی پیش بطور رسمی در فضای مجازی منتشر شد، گمانه زنی‌هایی را پیرامون مرگ یکی از شخصیت‌ها به وجود آورده است.

جوجوتسو کایسن، یکی از نام‌های مشهور در میان طرفداران مانگا و انیمه محسوب می‌شود. مانگای آن برای نخستین بار در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و روند چاپ قسمت‌های جدیدش همچنان ادامه دارد. انیمه سریالی‌اش هم توسط استودیوی ماپا (Mappa) تولید شده و اخیراً به انتهای فصل دوم رسیده است. مطابق انتظار، این اثر برای فصل سوم تایید شده اما در حال حاضر مشخص نیست قسمت‌های جدید چه زمانی روی آنتن می‌آیند.

تصاویر جدید جوجوتسو کایسن طی هفته‌های گذشته توسط گگه آکوتامی (Gege Akutami) منتشر شده است. تعدادشان به رقم ۳ رسیده و همگی شخصیت چوسو (Choso) را به نمایش می‌گذارند. آکوتامی از آن دسته افرادی نیست که فعالیت بالایی در فضای مجازی داشته باشد. از همین رو، طرفداران گمان می‌کنند او قصد دارد بواسطه انتشار تصاویر مزبور طرفداران را برای مرگ چوسو آماده کنند.

چوسو یکی از شخصیت‌های جانبی مانگای جوجوتسو کایسن محسوب شده، فردی آرام، کم حرف و گوشه گیر بوده و علاقه‌ای به تعامل با دیگران ندارد. او در کنار هوش بالا از قدرت بسیار زیادی برخوردار بوده و برخلاف چهره سرد و بی روحش، فردی وابسته است. این ویژگی‌ها در کنار هم باعث شده چوسو به یکی از شخصیت‌های محبوب در میان طرفداران تبدیل شود.

گگه آکوتامی از آن دسته نویسندگانی است که هیچ ترسی در کشتن شخصیت‌های محبوب خود نداشته و این موضوع را بخوبی در مانگا Jujutsu Kaisen نشان داده است. در ضمن، پیش از این بسیاری از طرفداران به اطمینان رسیده بودند چوسو در آرک The Culling Game جان خود را از دست می‌دهد اما این اتفاق رخ نداد؛ اتفاقی که ظاهراً در آینده رنگ حقیقت به خود خواهد گرفت.

قسمت‌های جدید مانگا جوجوتسو کایسن طی روزهای آینده منتشر خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments