1%
  • 0/10

خالق جوجوتسو کایسن سکوت خود درباره فصل دوم انیمه را شکست

فصل سوم تایید شده است

خالق جوجوتسو کایسن سکوت خود درباره فصل دوم انیمه را شکست ۱ ۱۰ دی ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
خالق جوجوتسو کایسن

گهگه آکوتامی (Gege Akutami) که بعنوان خالق جوجوتسو کایسن شناخته می‌شود، به فصل دوم انیمه واکنش نشان داده است.

گهگه آکوتامی یک طراح مانگا بوده و از سال ۲۰۱۴ میلادی در این صنعت فعالیت دارد. او طی یک دهه گذشته آثار متعددی را خلق کرده که مشهورترین و محبوبترینشان بدون شک Jujutsu Kaisen است. این مانگا نخستین بار در سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس مخاطبان ژاپنی قرار گرفت و با گذشت مدتی با استقبال مواجه شد. از همین رو، استودیوی MAPPA اقتباس سریالی‌اش را تولید می‌کند. در ضمن، گهگه آکوتامی نام مستعار این طراح مانگا بوده و نام واقعی‌اش مشخص نیست.

فصل اول انیمه Jujutsu Kaisen بین اکتبر الی مارس ۲۰۲۱ میلادی روی آنتن رفت. از آنجایی که موفق شده بود عملکرد بسیار خوبی را از آن به ثبت برساند، استودیوهای توهو (TOHO Animation) و ماپا تصمیم گرفتند فصل دومش را بسازند. روند پخش قسمت‌های جدید نهایتاً از آگوست سال جاری میلادی آغاز شد و نهایتاً دو روز پیش به انتها رسید. در ضمن، ساخت فصل سوم تایید شده است.

گهگه آکوتامی، خالق جوجوتسو کایسن سکوتش را درباره فصل دوم انیمه شکسته و نظرش را صریحاً اعلام کرده است. با توجه به جملات او، می‌توان اینطور برداشت که از عملکرد استودیوی ماپا در تبدیل Jujutsu Kaisen از یک مانگا به انیمه سریالی رضایت کامل داشته است:

شش ماه گذشته [برای من] ویژه بوده است. انگار که هر هفته یک هدیه دریافت می‌کردم [اشاره به پخش هفتگی سریال]. بابت سختکوشی‌هایتان واقعاً ممنون هستم [خطاب به سازندگان در استودیو ماپا]. تمام تلاشم را در نوشتن ادامه مانگا بکار خواهم بُرد.

همان‌طور که در پاراگراف‌های پیشین اشاره شد، ساخت فصل سوم انیمه Jujutsu Kaisen تایید شده است. در حال حاضر اطلاعات چندانی در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم آرک داستانی Shibuya Incident را به تصویر خواهد کشید. از همین رو، می‌توان انتظار داشت قسمت‌های جدید نبردهای هیجان انگیز و حماسی متعددی را در خود جای بدهند.

فصل سوم انیمه جوجوتسو کایسن در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments