برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بالا
1%
  • 0/10

معرفی و بررسی شخصیت ‌های جوجوتسو کایسن با استقامت بالا

مقاوم ترین جادوگران و ارواح نفرین شده

معرفی و بررسی شخصیت ‌های جوجوتسو کایسن با استقامت بالا ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

کارکترهای بی شماری در انیمه جذاب و پرطرفدار جوجوتسو کایسن (Jujutsu Kaisen) به تصویر کشیده‌ شده‌اند که از استقامت بدنی بسیار بالایی برخوردار هستند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی شخصیت ‌های جوجوتسو کایسن با استقامت بالا می‌پردازیم.

به طور کلی، دنیای انیمه جوجوتسو کایسن، سه نوع موجود مختلف را در خود جا داده است که عبارتند از: ارواح نفرین شده، جادوگران و مردم عادی که از قدرت‌های ماوراطبیعی بهره‌ای نبرده‌اند. جادوگران در این داستان شگفت انگیز به کسانی گفته می‌شود که میتوانند با ارواح نفرین شده مقابله کنند تا قادر نباشند به افراد عادی آسیبی وارد کنند. از طرفی، همه ما می‌دانیم که به طور قطع، سطح قدرت این کارکترها با همدیگر یکسان نیست و برخی از آنها قویتر از برخی دیگرند. کارکترهای بی شماری در این انیمه جذاب و پرطرفدار به تصویر کشیده‌ شده‌اند که از استقامت بدنی بسیار بالایی برخوردار هستند و برای مدت زمان طولانی، قادر به مبارزه کردن با قدرتمندترین کارکترهای داستان هستند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی شخصیت ‌های جوجوتسو کایسن با استقامت بالا می‌پردازیم.

انیمه محبوب و پرطرفدار جوجوتسو کایسن که پخش آن تا به امروز نیز به پایان نرسیده است، یک انیمه بسیار زیبا و هیجان انگیز در ژانر شونن است. این انیمه که توسط استودیو ماپا (Mappa Studio) ساخته و کارگردانی شده است، در لیست انیمه‌هایی قرار گرفته است که گرافیک بسیار قوی دارد و جلوه‌های بصری خارق العاده‌ای در آن بکار گرفته شده است. نکته جالبی که در رابطه با این انیمه وجود دارد، این است که به طرز ماهرانه‌ای توانسته است این حس را به بینندگان القا کند که خود در داستان انیمه قرار گرفته‌اند و به این ترتیب قادر به درک احساسات کارکترهای مختلف، به بهترین نحو ممکن، و ارتباط گرفتن با آن‌ها هستند. صحنه‌های اکشن بسیار جذاب، خط داستانی جالب، موسیقی متن، صداگذاری و البته کارکترهای این انیمه باعث شده‌اند که جوجوتسو کایسن با انیمه‌های فوق العاده محبوب و شناخته شده‌ای همچون انیمه شیطان کش (Demon Slayer) و حمله به تایتان/تایتان مهاجم (Attack on Titan)، مقایسه شود. خط داستانی این انیمه، نه تنها هیچگاه افت نکرده است، بلکه هر آرک جدید، بهتر از قبل هم پیش رفته است. انیمه جوجوتسو کایسن، با جزئیات زیادی به زندگی قهرمانان و شخصیت‌های اصلی داستان پرداخته است. از طرفی، شخصیت‌های منفی زیادی را به بهترین شکل ممکن در داستان گنجانده و زندگی آن‌ها را نیز زیر ذره بین قرار داده است؛ به همین خاطر نیز، این انیمه مورد تحسین بسیاری از بیننگان و همچنین منتقدان سراسر جهان قرار گرفته است. توجه داشته باشید که ادامه این مطلب حاوی اسپویل می‌باشد.

Dagon

کارکتر داگون (Dagon)، در طی مدت زمان کمی پس از شروع انیمه جوجوتسو کایسن، در خط داستانی حضور پیدا کرد؛ اما با این حال، او تنها در آرک شیبویا نقش بزرگی ایفا کرد. در این آرک، او به تنهایی در مقابل تیم ماکی (Maki)، مگومی (Megumi)، ناوبیتو (Naobito) و نانامی (Nanami) قرار می‌گیرد. با وجود اینکه تعداد دشمنان این کارکتر شرور کم نبودند و او باید به تنهایی در مقابل همه آنها می‌ایستاد، اما بازهم عملکرد فوق العاده شگفت انگیزی از خود به نمایش گذاشت و بر همه آنها برتری داشت. این مبارزه برای طرفداران انیمه جوجوتسو کایسن بسیار دیدنی و جذاب بود. اگرچه داگون یکی از اعضای اصلی گروه مبارزه نبود، اما با این حال، به خوبی ثابت کرد که یک مبارز سرسخت است که هرکسی توان شکست دادنش را ندارد. علاوه بر همه این‌ها، او هیجان آرک شیبویا را نیز با حضور خود، چند برابر افزایش داد. به این ترتریب، کارکتر داگون، به طور قطع، در لیست شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بدنی بالا قرار می‌گیرد زیرا که قادر است برای مدت زمان طولانی در طی مبارزات، بدون آنکه احساس خستگی داشته باشد، دشمنان خود را به چالش بکشد.

Maki Zenin

کارکتر ماکی زنین (Maki Zenin)، به طور قطع، یکی از بهترین و توانمندترین جادوگرهای انیمه جوجوتسو کایسن به شمار می‌رود. این کارکتر، علیرغم آنکه بدون قدرت فراطبیعی خاصی به دنیا آمده است، اما در طی داستان این انیمه به خوبی ثابت کرده است که به اندازه یک جادوگر جوجوتسو، قدرتمند و با مهارت است. پتانسیل واقعی‌ این کارکتر، تنها به این خاطر که به عنوان یک جادوگر درجه چهارم شناخته شده است، از نظر دیگر کارکترها، آنگونه که باید و شاید، به چشم نمی‌آید. ماکی زنین به دلیل آسیب‌هایی روحی که از طرف خاندان زنین به او وارد شده است، تصمیم گرفته است احساسات خود را دنبال کند تا در نهایت بتواند به یک مباررز استثنائی تبدیل شود که قادر به استفاده از ابزار نفرین شده باشد. او الگوی دانش آموزان سال اولی به حساب می‌آید. قدرت فیزیکی این کارکتر به خوبی در طول داستان به چشم می‌خورد زیرا که از توانایی‌های فیزیکی فوق العاده‌ای برخوردار است. با پیش رفتن داستان، او به خوبی قادر بوده است مهارت‌های خود را در استفاده از ابزارهای نفرین شده به عنوان سلاح، توسعه دهد و به این ترتیب، جایگاه خود را در مدرسه جوجوتسو حفظ کرده است.

Todo Aoi

کارکتر آئوی تودو (Aoi Todo) به خاطر رابطه بسیار نزدیکی که با شخصیت یوجی ایتادوری (Yuji Itadori) دارد، دانش بسیار زیادی در مورد جوجوتسو دارد و به همین خاطر نیز می‌تواند تمام ضربات دشمنانش را تنها با یک نگاه بسیار کوتاه  پیش بینی کند و بلافاصله برای مقابله با آنها، به بهترین استراتژی در ذهن خود فکر کند. نکته جالب در مورد کارکتر آئوی تودو این است که با وجود هیکل حجیم و عضلانی‌اش، یک جادوگر بسیار احساساتی، بامزه و دوست داشتنی است. این کارکتر اگرچه از یک خانواده غیر جادوگر آمده است، اما با این حال، بدون شک، به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بدنی بالا شناخته شده است. او به خوبی می‌تواند انرژی نفرین شده و هنرهای رزمی را به گونه‌ای با همدیگر ترکیب کند که توانایی‌هایش به سطحی غیرعادی برسند. به علاوه همه این ها، آئوی تودو، به دلیل ذکاوت و تجربیاتش به یکی از سرسخت‌ترین جادوگرانی تبدیل شده است که شکست دادنش به هیچ عنوان کار راحتی نیست و به همین خاطر نیز، در طی مبارزاتی که در آن ها قرار گرفته است، همواره پیروزی را به چالشی دست نیافتنی برای دشمنان خود تبدیل کرده است.

Nanami Kento

کارکتر محبوب و پرطرفدار نانامی کنتو (Nanami Kento) یک تکنیک نفرین شده بسیار منحصر به فرد را به ارث برده است. این تکنیک که با عنوان Ratio شناخته شده است، به او این اجازه را می‌دهد تا دشمنان خود را به دو قسمت مساوی تقسیم کند. کارکتر نانامی به عنوان یک جادوگر درجه اول، می‌تواند به راحتی هرکسی را که اراده کند، در طی تنها چند ثانیه، تکه تکه کند. سطح انرژی بسیار عظیم نفرین شده‌ای که در نانامی نهفته است، باعث شده است که او قادر باشد در مدت زمان بسیار کمی، نقاط ضعف دشمنان خود را پیدا کند. او در طول سریال توانسته است، توانایی‌های خود را به عنوان یکی از قوی ترین شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بدنی بالا ثابت کند. به علاوه، نانامی در دوران تحصیلش در مدرسه جوجوتسو، سال پایینی کارکتر گوجو ساتورو بوده است و تنها یک سال با او اختلاف سنی دارد، به همین خاطر نیز در کمک به یوجی ایتادوری نقش پررنگی ایفا کرد و سعی کرد گوجو را در آموزش دادن به یوجی، همراهی کند. دانش آموزان جدید مدرسه جوجوتسو نیز، سعی می‌کنند از راهنمایی‌های او استفاده کنند و از این کارکتر نحوه مبارزه کردن را یاد بگیرند.

Mahito

کارکتر ماهیتو (Mahito) یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های منفی و البته منفورترین ارواح نفرین شده داستان انیمه جوجوتسو کایسن به شمار می‌رود که به تنهایی قدرت قرار گرفتن در مقابل کارکترهای قدرتمندی همچون نانامی و ایتادوری را دارد. انرژی نفرین شده او پس از اینکه سه عدد از انگشت‌های سوکونا (Sukuna) را در روح خود حل کرده است، به سطح فوق العاده‌ای رسیده است. این کارکتر رهبری گروهی را نیز برعهده دارد که هدفشان نسل کشی و جایگزینی جمعیت انسانی با ارواح نفرین شده است. در داستان انیمه جذاب و دیدنی جوجوتسو کایسن، کارکتر ماهیتو به گونه‌ای طراحی شده است که به آزار دیگران، نه تنها به صورت فیزیکی، بلکه به صورت روانی هم، علاقه زیادی از خود نشان می‌دهد و می‌توان او را به عنوان یک کارکتر دیوانه توصیف کرد که از بازی کردن با احساسات انسان‌ها لذت می‌برد. به علاوه، او از کارکتر گوجو ساتورو، کم تجربه‌تر و جوان‌تر نیز است که یعنی قدرت‌هایش همواره با قرار گرفتن در هر مبارزه‌ای رشد می‌کند و توسعه می‌یابد. این کارکتر به وضوح، یکی از قدرتمندترین شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بدنی بالا به شمار می‌رود که هر کارکتر دیگری توان مقابله و جنگیدن با او را ندارد.

Toji Fushiguro

توجی فوشیگورو (Toji Fushiguro) یکی از محبوب‌ترین ابرشرورهای انیمه جوجوتسو کایسن به شمار می‌رود که با ظاهر شدن در داستان، در طی مدت زمان بسیار کوتاهی، موفق به جذب طرفداران بی شماری در سراسر جهان شد. این کارکتر در واقع، اصلی ترین شخصیت منفی آرکی از داستان محسوب می شود که در رابطه با گذشته گوجو ساتورو بود. توجی در داستان این انیمه با عنوان قاتل جادوگر شناخته شده است. این کارکتر یک قاتل بدنام است که بدون استفاده از قدرت‌های نفرین شده‌، در مبارزات پیروز می‌شود. او هیچ استعداد ذاتی برای جوتسو ندارد، اما با این حال، به طرز عجیبی قدرتمند است و به همین خاطر نیز تهدید بسیار بزرگی برای قهرمانان داستان محسوب می‌شود. او نیز یکی از اعضای خانواده زنین و پدر مگومی فوشیگورو است که تنها حضورش، جذابیت داستان را دو چندان افزایش داده است. مقابله و جنگیدن با این کارکتر برای هیچ یک از شخصیت‌های دیگر داستان، به هیچ عنوان کار راحتی نیست زیرا که توجی فوشیگورو، یکی دیگر از توانمندترین شخصیت های جوجتسو کایسن با استقامت بدنی بالا به شمار می‌رود که برای مدت زمان طولانی، بدون احساس خستگی می‌تواند مبارزات را ادامه دهد و دشمنان خود را به بهترین نحو ممکن، به چالش بکشد.

Satoru Gojo

ساتورو گوجو (Saturo Gojo) به عنوان قدرتمندترین جادوگر تاریخ جوجوتسو شناخته شده است. او علیرغم هیکل لاغر و قد بلندی که دارد، میتواند حجم بسیار زیادی از انرژی نفرین شده را در خود نگه دارد و به همین خاطر نیز، یکی دیگر از قدرتمندترین شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بدنی بالا به شمار می‌رود. قدرت او به گونه‌ای است که قادر است بر هرکسی که می‌خواهد، اعم از دیگر جادوگران و یا ارواح نفرین شده، غلبه کند. به علاوه همه این‌ها، مهارت‌ و هوشی که دارد، او را به محبوب‌ترین کارکتر داستان انیمه جوجوتسو کایسن نیز تبدیل کرده است. قدرت این کارکتر در سطحی قرار دارد که جادوگر توانمندی مانند سوکونا را نیز به چالش می‌کشد. هوش تاکتیکی، واکنش‌های بسیار سریعی که می‌تواند در مواقع خطر از خود نشان دهد و همچنین تکنیک نفرین شده معکوس کارکتر محبوب و پرطرفدار ساتورو گوجو، به گونه‌ای است که به آسانی، بزرگترین و قدرتمندترین ارواح نفرین شده را از میان برمی‌دارد. این کارکتر می‌تواند هم تکنیک Six Eyes و هم Limitless را بر روی دشمنانش پیاده کند و به همین خاطر نیز، کارکترهای دیگر داستان از روبه‌رو شدن با گوجو وحشت دارند و از آن امتناع می‌کنند.

Ryomen Sukuna

ریومن سوکونا (Ryomen Sukuna) که قبل از شروع خط زمانی داستان انیمه جوجوتسو کایسن، توسط بزرگترین و بهترین جادوگران این انیمه شکست خورده بود، اکنون به عنوان پدر ارواح نفرین شده به داستان بازگشته است. تناسخ این کارکتر قریب الوقوع است. داستان این انیمه جذاب و دیدنی از جایی آغاز می‌شود که کارکتر یوجی ایتادوری یکی از انگشتان او را به صورت تصادفی، قورت می دهد و به این ترتیب تجسم روح این کارکتر درون وجود او به وجود آمد. نگرش غیرعادی او به دنیا و رفتارهایی که از خود نشان می‌دهد، همگی باعث شده‌‌اند که او به یکی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت منفی‌های دنیای انیمه تبدیل شود. این کارکتر فوق العاده‌ باهوش است و می‌تواند به هر نوعی که می‌خواهد ذهن افراد را دستکاری کند و آن‌ها را به سمتی سوق دهد که خود اراده می کند. کارکتر ریومن سوکونا به قدری قدرتمند است که حتی می‌تواند ماهیتو را، که قادر به گرفتن جان قدرتمندترین جادوگران داستان نیز بوده است را تنها در چند ثانیه شکست دهد و به همین خاطر نیز، در لیست قدرتمندترین شخصیت های جوجوتسو کایسن با استقامت بدنی بالا، از جایگاه بسیار ویژه‌ای برخوردار است.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments