#مهسا_امینی

بازیگر نقش Cable در فیلم Deadpool 2 علاقه دارد دوباره آن را ایفا کند

جاش برولین هنوز هم مایل است تا در دنیای سینمایی مارول حاضر باشد

نقش Cable در فیلم Deadpool 2

«جاش برولین» بازیگر مطرح هالیوود که در سال‌های اخیر با ایفای نقش Thanos در دنیای سینمایی مارول به شهرت خاصی رسیده، ظاهرا همچنان می‌خواهد در MCU حضور داشته باشد؛ منتهی در قالب نقش Cable که در فیلم Deadpool 2 او را دیدیم.

برولین شاید از معدود افرادی باشد که طی دهه‌ی اخیر، دو نقش متفاوت و مهم را در فیلم‌های اقتباسی دنیای مارول ایفا کرده است. اولی Thanos که شخصیت منفی اصلی سه فاز اول دنیای سینمایی مارول با نام Infinity Saga محسوب می‌شد و دومی، نقش شخصیت Cable در فیلم Deadpool 2 که شخصیت مقابل «وید ویلسون» بود. نقش اول که سرنوشت خیلی خوبی نداشت و در نهایت از بین رفت، اما Cable هنوز هم زنده است و پتانسیل خوبی برای حضور در قسمت‌های بعدی دارد.

با توجه به این موضوع که شرکت فاکس قرن بیستم صاحب حقوق Deadpool حالا جزوی از دیزنی است، پس به احتمال زیاد باید شاهد پیوستن این شخصیت به دنیای سینمایی مارول باشیم. با این اوصاف آیا برولین همچنان نقش Cable را ایفا خواهد کرد؟ این در حال حاضر معلوم نیست، اما Rob Liefeld خالق اصلی ددپول و کیبل در کمیک‌های مارول گفته است که خود برولین همچنان برای ایفای این نقش اشتیاق دارد. او در گفتگو با سایت ComicBook این صحبت را انجام داده است.

من به شما بینندگان می‌گویم، جاش می‌خواهد دوباره Cable باشد. آن هم خیلی زود. او اشتیاق دارد تا دوباره Cable باشد. او کیبل بودن را دوست داشت. او به من گفت که می‌فهمد نقشش به عنوان Thanos چه‌قدر محبوب است، اما کاملا مثل جاش برولین به نظر نمی‌رسد.

او به من گفت که راب لیفیلد، این‌ها کلمات خود جاش برولین هستند که به من گفته می‌شوند. «راب وقتی من به عنوان Cable در Deadpool 2 ظاهر شدم، گوشی‌های من مدام زنگ خوردند.» این همه چیز را برای او عوض کرد و به طور واضح جاش در زمانی جایزه‌ی یک عمر دستاورد کاری را خواهد گرفت. این مرد یکی از بزرگ‌ترین بازیگرهای ماست.

قسمت دوم فیلم ددپول سال ۲۰۱۸ میلادی به روی پرده‌ها رفت و موفق شد هم به لحاظ تجاری و هم از دید منتقدان عملکرد خوبی داشته باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا