تاد فیلیپس و واکین فینیکس برای ساخت ادامه‌ی فیلم Joker تمایل دارند

بازیگر نقش آرتور فلک هنوز هیچ قراردادی برای ادامه‌ی جوکر امضا نکرده است

ساخت ادامه‌ی فیلم Joker

تاد فیلیپس در مصاحبه‌ای بیان کرد که او و واکین فینیکس به ساخت ادامه‌ی فیلم Joker تمایل دارند ولی هنوز هیچ قراردادی برای این کار وجود ندارد.

بدون شک فیلم Joker یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ میلادی است. این فیلم توانست فروش بالای یک میلیارد را در گیشه‌ی جهانی تجربه کند و همین باعث می‌شود احتمال ساخت ادامه‌ی این فیلم بالا برود، ولی کارگردان این فیلم یعنی تاد فیلیپس در خصوص ساخت قسمت دیگری از این فیلم تردید دارد. او قبلا گفته بود حاضر است در صورت امکان قسمت دوم این فیلم را بسازد، اما الان تمام این مسائل فرق کرده و به دلیل عملکرد بسیار موفق فیلم Joker احتمال این که قسمت دوم توسط کمپانی برادران وارنر ساخته شود، زیاد شده است.

تاد فیلیپس در مصاحبه گفت:

وقتی که فیلمی تنها ۶۰ میلیون دلار برای ساخت خرج بر می‌دارد و ۱ میلیارد دلار می‌فروشد، خب معلوم است که ادامه پیدا می‌کند. (تاد فیلیپس این جمله را با طنز و خنده گفت)

ولی من و واکین تصمیم قطعی در خصوص آن نگرفتیم. ما حاضریم. کاملا رک و پوست کنده می‌گویم، من خیلی دوست دارم دوباره با او کار کنم. چه کسی می‌داند؟ ولی ما نیاز به یک موضوع برای انجام این کار داریم، همان طور که قسمت اول چنین چیزی داشت.

فیلم جوکر در خصوص فردی به نام آرتور فلک است که از مشکلات روانی و کمبود محبت رنج می‌برد و کودکی بسیار سختی داشته است. پیش از شایعاتی هم در خصوص ساخت دنباله‌ی فیلم جوکر به وجود آمده بود که تاد فیلیپس این موضوع را تکذیب کرد.

حقیقت این است که من و واکین بارها در این خصوص صحبت کردیم و او همیشه از من می‌پرسید «تا حالا در موردش فکر کردی …؟» اما در خصوص قرارداد‌ها باید بگویم ما هیچ قراردادی با کمپانی برادران وارنر برای ساخت قسمت دوم فیلم Joker نداریم و هیچ‌وقت در این خصوص با من یا واکین حرفی زده نشده است.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص ساخت ادامه‌ی فیلم Joker چیست؟ آیا همچین اتفاقی خواهد افتاد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا