بازیگر سری فیلم‌های هری پاتر به Joker 2 پیوست

نقش او احتمالا مشخص شده است

بازیگر سری فیلم‌های هری پاتر به Joker 2 پیوست سورنا رضایی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ سینمای جهان
بازیگر فیلم Calvary

طبق گزارش اخیر وب سایت Deadline، برندن گلیسون بازیگر فیلم Calvary به واکین فینیکس در Joker 2 پیوسته است.

وارنر چندی پیش با دیسکاوری ادغام شد که از نتایج آن می‌توان به تغییرات بزرگ در برنامه‌ریزی‌های DC Extended Universe اشاره کرد.به بیان دقیقتر، فعلا مشخص نیست چه چیزی در انتظار فرنچایز مشترک وارنر و دی فیلمز بوده و می‌توان آینده آن را در هاله‌ای از ابهام دانست. با این حال، شرایط برای Joker 2 متفاوت بوده و روند ساختش بدون مشکل پیش می‌رود. این اثر دنباله‌ای برای Joker به شمار می‌رود که سال ۲۰۱۹ میلادی راهی سینماهای جهان شد و نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخت، بلکه عملکرد تجاری‌ فوق العاده‌ای به ثبت رساند و بیش از یک میلیارد دلار فروخت.

Joker قرار بود اثری مستقل باشد و هیچ گونه دنباله‌ای دریافت نکند اما موفقیت‌های بزرگش باعث شد مدیران وارنر تغییر عقیده دهند. آن‌ها نه تنها با ساخت قسمت دوم جوکر موافقت کرده‌اند، بلکه می‌خواهند یک جهان سینمایی جدید به نام DC Black بسازند. این جهان شامل فیلم‌هایی خواهد شد که مانند اثر مزبور تُن تاریکی دارند. در ضمن، تاد فیلیپس (Todd Phillips) که قسمت اول را جلوی دوربین برده بود، برای تولید دنباله بازگشته است. واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) هم قرار است برای بار دوم در نقش دلقک دیوانه ظاهر شود.

وب سایت Deadline در یکی از گزارش‌های تازه خود از پیوستن برندون گلیسون (Brendan Gleeson) به Joker 2 خبر داده است. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از نقش او در دسترس قرار ندارد اما نویسنده گزارش مدعی شد بازیگر ایرلندی نقش مقابل واکین فینیکس را ایفا می‌کند. در حالی که مدت زیادی از انتشار گزارش نمی‌گذشت، خبرنگار ددلاین، یعنی جاستین کرول (Justin Kroll) در حساب توییتری خود مدعی شد گلیسون احتمالا به عنوان یکی از نگهبانان یا اعضای تیم امنیتی بیمارستان دولتی آرکهام جلوی دوربین می‌رود.

برندن گلیسون در حال حاضر دهه هفتم زندگی خود را پشت سر گذاشته و طی چهل سال گذشته در آثار زیادی حضور داشته که از مشهورترینهایشان می‌توان به سه قسمت از سری هری پاتر اشاره کرد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، او به عنوان آلستور مودی (ملقب به چشم باباقوری و یکی از اعضای محفل ققنوس) جلوی دوربین رفت. از دیگر فیلم‌های سینمایی‌اش که در پرونده گلیسون دیده می‌شود، می‌توان Braveheart ،Gangs of New York و Calvary را نام برد.

برندن گلیسون تنها نام جدیدی نیست که در لیست بازیگران Joker 2 دیده می‌شود. چند ماه پیش، حضور لیدی گاگا (Lady Gaga) در این اثر رسمی شد. اگرچه او فعالیت حرفه‌ای خود را به عنوان یک خواننده آغاز کرد، طی سال‌های گذشته توانست استعدادهایش در زمینه بازیگری را به اثبات همگان برساند. گاگا قرار است در محصول جدید وارنر شخصیت هارلی کویین را به تصویر بکشد. در ضمن، زازی بیتز (Zazie Beetz) بازخواهد گشت تا بار دیگر نقش سوفی داموند را بر عهده بگیرد.

قسمت دوم جوکر با نام Joker: Folie À Deux شناخته شده و قرار است اواخر سال ۲۰۲۴ میلادی روی پرده نقره‌ای بیاید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا