پوستر جدید Peacemaker شخصیت اصلی و خودرویش را نشان می‌دهد

تاریخ دقیق انتشار همچنان مشخص نیست

پوستر جدید Peacemaker

حساب کاربری HBO Max در شبکه اجتماعی توییتر ساعاتی قبل پوستر جدید Peacemaker را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته است.

از آنجایی که HBO Max به یکی از اولویت‌های اصلی وارنر تبدیل شده، زیرمجموعه‌های آن باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا کاربران بیشتری به سمت این سرویس استریم جذب شوند. در همین راستا، بخش تلویزیون وارنر و دی‌سی اینترتینمنت تصمیم گرفته‌اند اسپین آف فیلم‌های سینمایی را در قالب سریال بسازند. اتخاذ همین سیاست شرایطی را مهیا کرد تا جیمز گان (James Gunn) بتواند اولین اقتباس اختصاصی پیس میکر را جلوی دوربین ببرد. او نه تنها فیلمنامه تمامی قسمت‌ها را نوشته، بلکه ۵ قسمت را فیلمبرداری کرده است. در ضمن، فیلمبرداری در ژانویه سال جاری میلادی شروع شد و نهایتا در اواسط جولای به انتها رسید.

اگرچه وارنر و دی‌سی فیلمز در قبال Peacemaker محتاطانه عمل کرده و جزئیات زیادی را به اشتراک نگذاشته‌اند، می‌دانیم داستان پس از The Suicide Squad جریان داشته و ماموریت جدید کریستوفر اسمیت را به نمایش می‌گذارد که باید با همکاری گروه آرگوس (مخفف Advanced Research Group Uniting Super-Humans) به سرانجام برساند. داستان همچنین گذشته پر فراز و نشیب کریستوفر اسمیت را مورد کندوکاو قرار می‌دهد؛ گذشته‌ای که باعث شد به فردی خشونت‌طلب تبدیل شود. در ضمن، استودیوهای سازنده قصد دارند در جریان DC FanDome 2021 نمایش جدیدی را از سریال پخش کنند. با نزدیک شدن به تاریخ مورد نظر شاهد افزایش فعالیت‌های تبلیغاتی با محوریت آن هستیم.

HBO Max ساعاتی قبل پوستر جدید Peacemaker را منتشر کرد که روی کریستوفر اسمیت تمرکز دارد. او لباس ابرقهرمانی خود را به تن کرده و روی ماشین محبوبش نشسته است. همان‌طور که در تیزر پیشین به نمایش گذاشته شد، کریستوفر لباس ابرقهرمانی خود را یک یونیفرم می‌بیند که معرف شغلش است. در نتیجه، باید آن را همیشه به تن کند. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

DC FanDome 2021 یک رویداد بسیار بزرگ بوده که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به صورت غیرحضوری و از طریق اینترنت برگزار می‌شود. دست‌اندرکاران لیست محصولاتی که در آن حضور دارند را منتشر کرده و طبیعتا نام سریال Peacemaker در آن مشاهده می‌شود. آن‌ها با گذشت مدتی تایید کردند طرفداران می‌توانند خود را برای تیزر تریلر آماده کنند. طرفداران همچنین انتظار دارند خلاصه داستان جدیدی از راه رسیده و اطلاعات بیشتری را شامل شود. به هر حال، سوالات زیادی پیرامون ماموریت جدید کریستوفر اسمیت وجود دارد که پاسخی برایشان نیافته‌ایم.

جیمز گان یا وارنر تا به این لحظه صحبتی از فصل دوم Peacemaker به میان نیاورده‌اند. با این حال، جان سینا (John Cena) در یکی از مصاحبه‌های خود با وب سایت Entertainment Weekly درباره آینده سریال صحبت کرد و گفت در صورتی که بازخوردها مثبت باشد، کافی است وارنر از او بخواهد برای فصل دوم بازگردد. اینطور که به نظر می‌رسد، سینا از پوشیدن لباس کریستوفر اسمیت و نقش‌آفرینی جلوی دوربین لذت می‌برد. در ضمن، او یکی از فعالان WWE بود که به صنعت فیلم و سریال آمده است. در ابتدا امید چندانی به موفقیتش وجود نداشت اما طی سال‌های گذشته ثابت کرده چندان هم بدون استعداد نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا