تمسخر لباس و ماشین پیس میکر در کلیپ رسمی سریال Peacemaker

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

سرویس استریم HBO Max ساعاتی قبل کلیپ رسمی سریال Peacemaker را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد که بیش از یک دقیقه زمان داشته و تمسخر لباس پیس میکر را نشان می‌دهد.

جیمز گان (James Gunn) فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی است که دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار را ساخت. وقتی مشغول کار روی این پروژه بود، دی‌سی فیلمز به سراغش رفت و از او پرسید آیا تمایل دارد بر اساس یکی از شخصیت‌های حاضر در The Suicide Squad اقتباسی سریالی بسازد یا خیر. گان که نظر مثبتی نسبت به کریستوفر اسمیت ملقب به پیس میکر داشت، طرحی با محوریت او پیشنهاد داد و توانست موافقت استودیوها و سرویس استریم HBO Max را جلب کند. بدین ترتیب، گان پس از اینکه ساخت The Suicide Squad را به پایان رساند، تمرکزش را روی سریال اختصاصی پیس میکر قرار داد. بد نیست بدانید فیلمبرداری فصل اول آن ۱۳۱ روز به طول انجامید.

اگرچه کریستوفر اسمیت در The Suicide Squad یکی از اعضای جوخه انتحار بود، نقش یک نفوذی را ایفا کرد. او وظیفه داشت جلوی افشای جزئیات پروژه استارفیش توسط رسانه‌ها را بگیرد و در این راستا، اجازه انجام هر اقدامی را داشت. پیس میکر برای رسیدن به خواسته خود، ریک فلگ را کشت و سپس به سراغ رت کچر 2 رفت اما بلاد اسپرت از راه رسید و او را به شدت زخمی کرد. در ابتدا به نظر می‌رسید اسمیت جان خود را از دست داده اما در انتهای فیلم فاش شد او زنده بوده و آماندا والر برنامه‌های زیادی برایش چیده است.

HBO Max ساعاتی قبل کلیپ رسمی سریال Peacemaker را در کانال یوتیوب خود قرار داد که بیش از یک دقیقه زمان دارد. در ابتدا اعضای گروه آرگوس (مخفف Advanced Research Group Uniting Super-Humans) را می‌بینیم که در رستورانی کوچک مشغول گذراندن وقت و خوردن غذا هستند. در صورتی که با این گروه آشنایی ندارید، باید بگوییم افراد زیر دست آماندا والر بوده و وظیفه دارند با هر گونه تهدید بزرگی علیه امنیت ایالات متحده آمریکا مقابله کنند. یکی از اعضای گروه حین خوردن غذا متوجه کریستوفر اسمیت می‌شود که به رستوران آمده است. نکته جالب ماجرا اینجا است که لباس مخصوص خود را به تن کرده و با ماشین خاصش به رستوران آمده است؛ اقدامی که ناامیدی و خنده اعضای گروه را به همراه دارد.

پس از اینکه پیس میکر روی صندلی نشسته و منو را برمی‌دارد تا چیزی را انتخاب کند، یکی از اعضای گروه می‌پرسد چرا با لباس ابرقهرمانی‌اش در انظار عمومی حاضر شده است؟ اسمیت پاسخ می‌دهد لباسی که به تن کرده، جدید بوده و برایش تنگ است. در نتیجه، آن را به تن کرده تا جا باز کرده و حین انجام عملیات بعدی احساس راحتی بیشتری داشته باشد. با اتمام جملات پیس میکر، یکی دیگر از اعضای گروه با تمسخر می‌پرسد چرا باید پیراهنی با رنگ قرمز روشن و شلوار سفید را برای عملیات بپوشد؟ ابرشرور هم با اعتماد به نفس می‎گوید این لباس باعث می‌شود دشمنان زهره ترک بشوند. در ضمن، اسمیت در ماشین خود یک عقاب دارد که حیوان دست‌‌آموزش به شمار می‌رود. این موضوع هم در کلیپ رسمی سریال Peacemaker دست مایه تمسخر اعضای گروه می‌شود.

ویدیوی جدیدی که با محوریت سریال Peacemaker منتشر شده، هیچ گونه جزئیاتی را با محوریت ماموریت بعدی کریستوفر اسمیت فاش نمی‌کند. احتمالا اطلاعات مربوط به آن در نمایش بعدی افشا خواهد شد؛ نمایشی که برای رویداد DC FandDome 2021 برنامه‌ریزی شده است.

در انتها، لازم به ذکر است اقتباس سریالی پیس میکر در تاریخ نامشخصی از ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی (مصادف با ۱۱ دی الی ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا