جودی کومر از علاقه‌اش به دنباله فیلم Free Guy می‌گوید

مولوتو گرل را در قسمت بعدی خواهیم دید؟

فیلم Free Guy 2

فیلم Free Guy یکی از بهترین فیلم‌های کمدی اکشن سینماست که وارد دنیای گیم شده تا علاوه بر سینمادوستان، شیفتگان بازی‌های ویدیویی را هم جذب کند. به همین دلیل است که خیلی‌ها به ساخت دنباله فیلم Free Guy فکر می‌کنند، اما ماجرای Free Guy 2 از چه قرار خواهد بود؟ جودی کومر برمی‌گردد؟

رایان رینولدز، ستاره فیلم گای آزاد درباره دنباله فیلم Free Guy توئیت زد:

شبکه دیزنی امروز به طور رسمی تایید کرده که می‌خواهد دنباله فیلم Free Guy تولید شود.

توئیت رایان را خواندیم. حالا نظر جودی کومر، بازیگر Molotov Girl یا میلی در فیلم را هم بخوانیم که یکی از رسانه‌ها از احتمال ساخت دنباله فیلم Free Guy از او پرسید.

من همین الان این موضوع را شنیدم! یک نفر دیگر همین چیزی که شما گفتید را گفته بود. صادقانه دوست دارم این توفیق را داشته باشم که با تیم فیلم Free Guy دوباره کار کنم. واقعا تجربه لذت‌بخشی بود. خب اگر همینی که شما می‌گویید اتفاق بیفتد که به نظر بی‌نظیر است.

Molotov girl در کنار Guy نقش مهمی در فیلم گای آزاد داشت که می‌شود تصور کرد در دنباله Free Guy حضور مهمی داشته باشد. چون گای که دست از عشقش نمی‌کشد و با اینکه می‌داند برنامه‌ریزی شده، اما هر از گاهی هوس می‌کند با میلی حرف بزند. این یعنی ممکن است مولوتو گرل را در قسمت بعدی فری گای ببینیم. از این‌جا که معلوم است فیلم Free Guy 2 قرار است در سال ۲۰۲۲ پیش تولید و تولیدش را شروع کنند و در اواخر سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ به نمایش در بیاید.

نظر شما درباره حرف‌های جودی کومر و دنباله فیلم Free Guy چیست؟ آیا Free Guy 2 ساخته می‌شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا