تصویر جدید Joker 2 واکین فینیکس را زیر باران نشان می‌دهد

آرامش قبل از طوفان؟

تصویر جدید Joker 2

تاد فیلیپس (Todd Phillips)، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی، ساعاتی قبل تصویر جدید Joker 2 را در اکانت اینستاگرام خود قرار داده است.

جوکر یکی از شناخته شده ترین شرورهای کمیک بوکی در سراسر جهان بوده و طی دهه‌های گذشته بازیگران متعددی مانند جک نیکلسون (Jack Nicholson) و هیث لجر (Heath Ledger) سعی کردند دلقک دیوانه را جلوی دوربین به تصویر بکشند. در این میان، تنها واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) توانست در جایگاه پروتاگونیست یک فیلم اختصاصی ظاهر شده و بدرخشد. اثر مزبور، یعنی Joker با الهام از آثار شاخصی مانند Taxi Driver و The King of Comedy ساخته شده و توانست موفقیت‌های بسیار بزرگی را برای سازندگانش رقم بزند.

دنباله Joker در دست ساخت بوده و با نام Joker: Folie à Deux شناخته می‌شود. Folie à deux یک نوع سندروم بوده که در آن توهم و هذیان گویی از فردی به فرد دیگر منتقل می‌شود. انتخاب چنین نامی برای قسمت دوم را باید در داستان جستوجو کرد. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، آرتور فلک در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و هارلی کویین با نقش آفرینی لیدی گاگا (Lady Gaga) همراهی‌اش می‌کند. در ضمن، واکین فینیکس و زاسی بیتس (Zazie Beetz) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‎‌گردند.

تاد فیلیپس که کارگردانی قسمت دوم را هم بر عهده دارد، ساعاتی قبل تصویر جدید Joker 2 را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. این تصویر، واکین فینیکس را در نقش جوکر نشان می‌دهد که برخلاف دیگران چتری به دست نداشته و ظاهراً از خیس شدن زیر باران لذت می‌برد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوود چند ماه پیش دست به اعتصاب زدند. اعتصاب فیلمنامه نویسان مدتی قبل به انتها رسید اما بازیگران همچنان از هر گونه همکاری با استودیوها امتناع می‌کنند. این اتفاقات باعث شد پروژه‌های متعدد سینمایی با تاخیر مواجه شوند. خوشبختانه اعتصاب‌ها هیچ تاثیری روی فیلم جوکر 2 نداشته و بعید بنظر می‌رسد شاهد تغییر زمان اکران باشیم؛ زیرا پیش از اینکه اختلافات شدت بگیرد، روند فیلمبرداری به پایان رسیده بود.

فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ ۱۳ مهر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۵ اکتبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سالن‌های سینما خواهد آمد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا