#مهسا_امینی

جیسون موموآ بار دیگر خواستار انتشار Justice League Snyder’s Cut شد

بازیگر نقش آکوامن خطاب به وارنر: عزیزم، این نسخه‌ی لعنتی را منتشر کن!

انتشار Justice League Snyder's Cut

جیسون موموآ که نقش آکوامن را در دنیای سینمایی دی‌سی ایفا می‌کند، بار دیگر تمایل خود را برای انتشار Justice League Snyder’s Cut نشان داد.

اگر سختگیر نباشیم، می‌توان گفت Justice League یکی از پرحاشیه‌ترین فیلم‌های استودیوی برادران وارنر و دی‌سی اینترتینمنت طی سال‌های اخیر بوده است. زک اسنایدر (Zack Snyder) در بخش‌های پایانی ساخت به دلیل خودکشی دخترش پروژه را ترک کرد و جاس ویدون (Joss Wehdon) به جای او روی صندلی کارگردانی نشست. ویدون که نسخه‌ی متفاوتی را در ذهن خود می‌پروراند، تعداد قابل‌توجهی از صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری کرد تا بتواند به چیزی که مد نظرش بود برسد. اینکه کارگردان جدید به خواسته‌ی خود رسید یا خیر، مشخص نیست اما یک چیز واضح و مسلم است: طرفداران از نتیجه‌ی کار راضی نبودند.

از سال ۲۰۱۷ میلادی که پنجمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت تاکنون، طرفداران با انتشار پست در شبکه‌های اجتماعی مختلف خواستار انتشار Justice League Snyder’s Cut شده‌اند؛ زیرا عقیده دارند آن اثری که زک اسنایدر می‌خواست بسازد، فیلم به مراتب بهتری از آب در می‌آمد. در این میان، خود زک اسنایدر و همچنین تعدادی از دست‌اندرکاران از جمله جیسون موموآ (Jason Momoa) هم بارها با انجام صحبت‌ها و همچنین اقدامات مختلف، تمایل خود را برای رخ دادن چنین اتفاقی نشان دادند. اسنایدر طی ساعات آینده قرار است در یک رویداد Watch Party با محوریت Man of Steel شرکت کند و طرفداران امیدوار هستند در جریان آن خبر خوشحال‌‌کننده‌ای بشنوند.

در حالی که فاصله‌ی چندانی با واچ پارتی نداریم، جیسون موموآ بازیگر نقش آکوامن با انتشار ویدیویی کوتاه از طریق بخش استوری در اینستاگرام، صریحا استودیوی برادران وارنر را خطاب قرار داد و خواستار انتشار Justice League Snyder’s Cut شد:

فقط نشستیم و هیچ کاری انجام نمی‌دهیم. این نسخه‌ی لعنتی را منتشر کن! منتظر چه اتفاق دیگری هستیم؟ چیزهای خوبی در آن نسخه هست. این ویدیو را منتشر می‌کنم به امید اینکه سرانجام اتفاق بیافتد. عزیزم، این نسخه‌ی لعنتی را منتشر کن!

جیسون موموآ در گذشته از Justice League Snyder’s Cut دفاع کرده بود اما نخستین بار است که با چنین صراحتی صحبت می‌کند. او در جریان یکی از تورهای تبلیغاتی Aquaman برای اولین بار جزئیاتی را از پایان‌بندی مد نظر زک اسنایدر به اشتراک گذاشت. چند ماه بعد هم تصویری از آن پایان‌بندی را در صفحه‌ی اینستاگرام خود قرار داد. پست مد نظر هیچ متنی نداشت و تنها در آن از هشتگ ReleaseTheSnyderCut استفاده شده بود. در ضمن، گل گدوت (Gal Gadot) هم یکی دیگر از افرادی است که از Snyder’s Cut حمایت کرده است.

در گذشته شایعه شده بود Justice League Snyder’s Cut قابل تماشا نیست و به بیان دیگر عملا چنین نسخه‌ای وجود ندارد اما جیسون موموآ در یکی از پست‌های اینستاگرامی گفت آن را تماشا کرده و به تحسینش پرداخت؛ موضوعی که باعث شده است تا انتظار برای طرفداران سخت‌تر شود. به نظر شما، استودیوی برادران وارنر به خواسته‌ی طرفداران تن می‌دهد؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا