بازیگر Sonic the Hedgehog برای فیلم‌های بیشتری قرارداد امضا کرده است

جیمز مارسدن: آمار و ارقام فروش من را هم به نوعی شگفت‌زده کرده بود

بازیگر Sonic the Hedgehog

جیمز مارسدن بازیگر Sonic the Hedgehog در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد که برای ساخت چند فیلم اقتباسی دیگر بر اساس فرنچایز سونیک قرار دارد.

پس از مدت‌ها انتظار، فیلم Sonic the Hedgehog بالاخره از اواسط فوریه‌ی سال جاری میلادی راهی سینماها شد و توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود در باکس آفیس برجای بگذارد. این اثر نه تنها برای چند هفته صدرنشین باکس آفیس آمریکا بود، بلکه توانست رکورد افتتاحیه‌ی آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی را هم بشکند. این رکورد قبلا در اختیار Detective Pikachu با ۵۴ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار قرار داشت اما نخستین فیلم اقتباسی سونیک توانست فروشی معادل ۵۷ میلیون دلار را به ثبت برساند. مجموع فروش این فیلم در سراسر جهان فعلا ۲۷۵ میلیون دلار است.

در پی موفقیت‌های تجاری Sonic the Hedgehog، این سوال برای طرفداران به‌وجود آمد که آیا بازیگران قسمت اول، به خصوص جیمز مارسدن (James Marsden) برای ایفای نقش در قسمت دوم باز می‌گردند یا خیر؛ سوالی که به نظر می‌رسد پاسخ آن «بله» باشد. خبرنگار وب سایت ورایتی اخیرا مصاحبه‌ای را با مارسدن درباره‌ی موضوعات مختلف انجام داد. این خبرنگار در بخشی از مصاحبه، سوالی را درباره‌ی نخستین اقتباس لایو اکشن سونیک و همچنین احتمال ملاقات دوباره با شخصیت تام واچوفسکی مطرح کرد. بازیگر فیلم Sonic the Hedgehog هم در پاسخ گفت برای ایفای نقش در چند دنباله قرارداد دارد:

نمی‌دانم اجازه دارم این را بگویم یا نه اما هر تعداد فیلمی که بخواهند بسازند، من حاضر به نقش‌آفرینی هستم. دست‌اندرکاران فیلم، افراد بسیار خوبی بودند و تماشای جیم کری در حالی که بار دیگر از نقش‌آفرینی لذت می‌برد، حس بسیار خوبی را به من منتقل می‌کرد. اگر اشتباه نکنم، Sonic the Hedgehog رتبه‌ی دوم بهترین افتتاحیه‌ها را در میان فیلم‌های جیم دارد. جیم لبخند بزرگی روی صورتش داشت و همه را بغل می‌کرد. آمار و ارقام فروش من را هم به نوعی شگفت‌زده کرده بود.

اگرچه فیلم Sonic the Hedgehog از دید بسیاری از مخاطبان و منتقدان بهترین اثر اقتباسی از بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود اما باعث ناامیدی گروهی از طرفداران شد. این افراد منتظر بودند تا شخصیت محبوب ناکلز هم در جریان فیلم حضور داشته باشد اما خبری از او نبود. جف فاولر (Jeff Fowler) که کارگردانی این فیلم اکشن و ماجراجویی را بر عهده داشت، در صحبت‌های اخیر خود به انتقاد این گروه از طرفداران پاسخ داد. طبق توضیحات فاولر، هدف از ساخت قسمت اول، شناساندن دنیای سونیک به مخاطبان بود. در نتیجه، تصمیم گرفته شد شخصیت‌های مکمل از جمله ناکلز در قسمت اول حضور نداشته باشند.

در پایان، لازم به ذکر است که کیفیت Web-dl فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog هم اکنون در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا