1%
  • 0/10

جیمز گان مرگ یکی از شخصیت‌های Guardians of the Galaxy Vol 3 را تایید کرد

آلفا گروت در فیلم حضور ندارد؟

جیمز گان مرگ یکی از شخصیت‌های Guardians of the Galaxy Vol 3 را تایید کرد ۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
شخصیتی در فیلم Guardians of the Galaxy

کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 یعنی جیمز گان مرگ یکی از شخصیت‌های این عنوان را تایید کرد.

سری فیلم‌های دنیای سینمای مارول همیشه شامل صحنه‌های هیجان‌انگیز و گاها غم‌انگیز است. از جمله‌‌ی ‌آن‌ها می‌توان به روایت و اتفاق‌های فیلم Avengers: Endgame اشاره کرد که پر از صحنه‌های احساسی بود و تاثیر زیادی رو تماشاگران خود گذاشت.

جیمز گان کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 در این روز‌ها که همه در قرنطینه به سر می‌برند، شدیدا در فضای مجازی فعال شده است. او هر از گاهی در اینستاگرام اجازه می‌دهد که طرفدارانش بتوانند از او در مورد امور شخصی، کار‌ها و پروژه‌های آینده‌اش سوالاتی را بپرسند. حال به تازگی یکی از طرفداران از او در مورد احتمال مرگ یکی از شخصیت‌ها در فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 پرسید و جیمز گان جواب بسیار کوتاه اما قابل توجهی داد.

به نظر می‌رسد که علاقه‌مندان به سری Guardians of the Galaxy باید آماده‌ی دیدن صحنه‌های غم‌انگیز، باشند. جیمز گان در جواب به سوال «آیا در این فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 شخصی خواهد مرد؟» این موضوع را تایید کرد و با گفتن تنها کلمه‌ی «بله» به این سوال پاسخ داد. متاسفانه ما نمی‌توانیم در مورد این موضوع حرفی بزنیم زیرا که هیچ سرنخی در مورد داستان Guardians of the Galaxy Vol 3 نداریم اما احتمال می‌رود که مانند قسمت دوم، در این فیلم هم به استقبال مرگ یکی از شخصیت‌های فرعی برویم.

اسپویل در قسمت دوم Guardians of the Galaxy، شخصیت Yondu با هنرنمایی Michael Rooker برای حفظ جان استار-لرد، کشته می‌شود. پایان اسپویل در کنار این قضیه، به نظر می‌رسد که اخبار در مورد شخصیت آلفا گروت زیاد هم معتبر نیست، فردی از او در مورد حضور آلفا گروت در این اثر سینمایی پرسید و جیمز گان گفت:

من هیچ ایده‌ای در مورد شخصیت آلفا گروت ندارم. بنابراین در این مورد باید بگویم، خیر.

قسمت سوم فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy با حضور کریس پرت در نقش استار لرد، زوئی سالدانا در نقش گامورا، دیو باتیستا در نقش دراکس و کارن گیلن در نقش نبیولا در سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده‌های سینما اکران می‌شود.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments