1%
  • 6/10

جیمز گان شایعه‌ای عجیب درباره بتمن را تکذیب کرد

مدیر استودیو دی سی پاسخ می‌دهد

جیمز گان شایعه‌ای عجیب درباره بتمن را تکذیب کرد ۱ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
امتیاز شخصیت بتمن

اگرچه به شرکت دی سی تعلق دارد، شایعه‌ای طی سال‌های گذشته مطرح شده مبنی بر اینکه امتیاز شخصیت بتمن در حوزه تلویزیون در اختیار والت دیزنی است.

بتمن (Batman) یکی از محبوبترین شخصیت‌های کمیک بوک‌های دی سی بوده و طی دهه‌های گذشته، اقتباس‌های سینمایی و لایو اکشن متعددی با محوریتش ساخته شده است. این ابرقهرمان در حوزه سریال‌های لایو اکشن شرایط عجیب و سوال برانگیزی دارد. اگر سریال قدیمی‌اش با نقش آفرینی آدام وست (Adam West) را فاکتور بگیریم، هیچ سریال لایو اکشن دیگری با محوریت او ساخته و پخش نشده است. البته شخصیت بروس وین در برخی سریال‌ها از جمله Smallville یا Gotham حاضر بود.

عدم ساخت و انتشار سریال‌های لایو اکشن Batman شایعه‌ای عجیب را بوجود آورده است. برخی معتقد هستند شرکت والت دیزنی (Walt Disney) امتیاز شخصیت بتمن در حوزه سریال‌های لایو اکشن را در اختیار دارد. آن‌ها برای اثبات ادعای خود به سریال‌های Batman با نقش آفرینی آدام وست و Gotham اشاره می‌کنند که به ترتیب از شبکه‌های ABC و FOX پخش شدند؛ شبکه‌هایی که هر دو از زیر مجموعه‌های دیزنی محسوب می‌شوند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads سوالی را از جیمز گان (James Gunn) درباره امتیاز شخصیت بتمن در حوزه سریال‌های لایو اکشن پرسید. مدیر استودیو دی سی هم بطور کاملاً صریح شایعه عجیب را رد کرد:

کاربر: آیا حقیقت دارد که دیزنی صاحب امتیاز بتمن در تلویزیون است؟ به همین دلیل هم پس از سریال آدام وست در هیچ سریال دیگری حضور نداشت. به همین دلیل هم تنها چیزی که نصیبمان شد، بروس وین یا اشاره‌هایی به بتمن بود.

جیمز گان: نه. شایعه بسیار عجیبی است.

استودیو دی سی در حال حاضر مشغول ساخت فیلم جدید بتمن به نام The Brave and the Bold است که روی رابطه پدر-پسری بروس وین و دیمین تمرکز دارد. جیمز گان همچنین گفته بود خانواده خفاشی (Bat Family) یکی از ارکان فرنچایز DC Universe است. از همین رو، می‌توان انتظار داشت سریال‌هایی بر اساس اعضای این گروه ساخته شود. هر چند، بعید بنظر می‌رسد بتمن حضور پررنگی در آن‌ها داشته باشد.

علاوه بر The Brave and the Bold، فیلم The Batman Part II هم مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد تا برای اکران در سال آینده میلادی آماده شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments