1%
  • 0/10

تهیه کننده فیلم جیمز باند از روند انتخاب بازیگر می‌گوید

انتشار اطلاعاتی از داستان قسمت بعدی

تهیه کننده فیلم جیمز باند از روند انتخاب بازیگر می‌گوید ۰ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تهیه کننده فیلم جیمز باند

باربارا براکلی، تهیه کننده فیلم جیمز باند در مصاحبه جدید خود با رسانه The Guardian از روند انتخاب بازیگر بعدی مامور ۰۰۷ گفت.

ماجراجویی‌های دنیل کریگ (Daniel Craig) بعنوان جیمز باند با No Time to Die به انتها رسید. حدوداً دو سال از اکران فیلم مزبور می‌گذرد و طرفداران آثار جاسوسی شدیداً منتظر هستند تا ببینند چه کسی قرار است در قامت مامور ۰۰۷ جلوی دوربین ظاهر شود. طبق اطلاعات رسمی، تهیه کنندگان اصلاً و ابداً بدنبال هنرپیشه‌های جوان نبوده و دنبال فردی می‌گردند که در دهه چهارم زندگی‌اش (بین ۳۰ الی ۳۹) باشد؛ زیرا جیمز باند یک فرد نظامی کار کشته بوده که تجربه حضور در جنگ را دارد.

باربارا براکلی (Barbara Broccoli) تهیه کننده فیلم جیمز باند بوده و اخیراً برای تبلیغ سریال 007: Road to a Million مصاحبه‌ای را با رسانه The Guardian انجام داده است. مطابق انتظار، بخشی از گفتگو به بازیگر بعدی ۰۰۷ و شایعه‌های پیرامون آن اختصاص داده شد. براکلی تاکید کرده برخلاف برخی از شایعه‌ها فاصله زیادی تا انتخاب هنرپیشه بعدی جیمز باند (James Bond) دارند. تهیه کننده بریتانیایی همچنین گفت باند برای فصل بعدی ماجراجویی‌هایش دچار تغییراتی خواهد شد. براکلی به جزئیات نپرداخت و فاش نکرد دقیقاً تغییراتی را شاهد خواهیم بود:

دنیل کریگ این امکان را به ما داد تا جنبه احساسی زندگی جیمز باند را کندوکاش کنیم و جهان هم برای چنین چیزی آماده بود. فکر می‌کنم فیلم‌های جیمز باند بازتاب دهنده جهانی است که در آن زندگی می‌کنیم. مسیر بسیار بسیار طولانی‌ای برای بازخلق این شخصیت برای فصل بعدی ماجراجویی‌اش در پیش روی ماست و حتی قدم گذاشتن در آن را شروع نکرده‌ایم.

با توجه به صحبت‌های باربارا براکلی که فیلم‌های جیمز باند بازتاب دهنده جهان هستند، می‌توان نتیجه گرفت گمانه زنی‌ها پیرامون بازگشت به گذشته اشتباه بوده و اقتباس‌های جدید باز هم در دوران مدرن جریان دارند. در ضمن، پس از اینکه آمازون امتیاز جیمز باند را بدست آورد، تصمیم گرفت 007: Road to a Million را با محوریت آن بسازد.

007: Road to a Million در واقع یک مسابقه بوده و شرکت کنندگانی را به تصویر می‌کشد که در چالش‌هایی آشنا شرکت می‌کنند؛ چالش‌هایی که بر اساس صحنه‌های اکشن فیلم‌های جیمز باند طراحی شده‌اند. تیمی که بتواند چالش‌ها را پشت سر بگذارد، برنده جایزه بزرگ خواهد بود. سریال 007: Road to a Million در تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments