#مهسا_امینی

تریلر جدید Vanguard با نقش‌آفرینی جکی چان از راه رسید

تنها چند روز به اکران مانده است

شرکت گرویتس ونچرز که در زمینه‌ی اکران آثار سینمایی فعالیت دارد، به تازگی تریلر جدید Vanguard با نقش‌آفرینی جکی چان را منتشر کرد.

استنلی تانگ (Stanley Tong) یکی از کارگردانان شناخته‌ی هنگ کنگی است که علاقه‌ی بسیاری به ساخت فیلم و سریال‌های اکشن یا رزمی دارد. او در سال ۱۹۷۹ رسما به صنعت فیلم و سریالسازی پیوست و در پشت صحنه مشغول به کار شد. تانگ در سال ۱۹۹۱ فیلم The Stone Age Warriors را با سرمایه‌ی خودش ساخت که تحسین منتقدان را برانگیخت. موفقیت‌های این اثر همچنین باعث شد فعالیتش وارد دوره‌ی جدیدی شود؛ دوره‌ای که شامل همکاری با استودیوهای مهم هنگ کنگ می‌شد. در ضمن، تانگ طی دهه‌های گذشته فیلم‌های زیادی با نقش‌آفرینی جکی چان (Jackie Chan) ساخته است که آخرینشان با نام Vanguard شناخته می‌شود. این اثر به زودی در آمریکا و کانادا روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

شرکت گرویتس ونچرز که وظیفه‌ی اکران در ایالات متحده‌ی آمریکا و کانادا را به دوش می‌کشد، اخیرا تریلر جدید Vanguard با نقش‌آفرینی جکی چان را منتشر کرده است. داستان این اثر حول محور یک حسابدار می‌چرخد که بنا به دلایلی به هدف یکی از مرگبارترین ارتش‌های خصوصی جهان تبدیل شده است. در چنین شرایطی، یک شرکت امنیتی به نام ونگارد آخرین امید او برای بقا است. ویدیوی تبلیغاتی در ابتدا با نمایش ورود شخصیت‌های اصلی به یک مقر نظامی شروع می‌شود که ظاهرا به داعش تعلق دارد. با گذشت چند ثانیه، درگیری میان آن‌ها و نیروهای دشمن شروع می‌شود. پس از این، تریلر تمرکز خود را روی نمایش صحنه‌های اکشن قرار می‌دهد. ویدیو همچنین تاکید ویژه‌ای روی لوکیشن‌هایی دارد که فیلمبرداری در آن‌ها انجام گرفته است.

پس از اینکه جکی چان به چهره‌ای محبوب در میان مخاطبان چینی تبدیل شد، به هالیوود آمد و در فیلم‌های آمریکایی زیادی به نقش‌آفرینی پرداخت. چان طی سال‌های اخیر از هالیوود فاصله گرفته و بیشتر در آثار چینی حاضر شده است؛ موضوعی که کنجکاوی طرفداران این بازیگر را برانگیخت. چان در مصاحبه‌ی اخیر خود با Filmelier گفت بعد از Karate Kid پیشنهادهای زیادی از سوی استودیوهای هالیوودی دریافت کرد اما همه‌یشان او را برای به تصویر کشیدن یک افسر پلیس هنگ کنگی در نظر داشته‌اند، در حالی که ترجیح می‌دهد نقش‌های متفاوتی را ایفا کند. چان همچنین می‌خواهد در میان مخاطبان جهانی سینما به عنوان بازیگری شناخته شود که گاهی در فیلم‌های اکشن حاضر می‌شود، نه یک بازیگر فیلم‌های اکشن.

به غیر از جکی چان، بازیگران مشهور دیگری هم در Vanguard حاضر هستند که برای مثال می‌توان به یانگ یانگ (Yang Yang) و میا موکی (Miya Muqi) اشاره کرد. در ضمن، این فیلم از اواخر سپتامبر سال جاری میلادی در چین اکران شد و از تاریخ ۳۰ آبان (مصادف با ۲۰ نوامبر) هم در ایالات متحده‌ی آمریکا و کانادا روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا