بازی Drawful 2 به طور موقت برای ایکس‌باکس وان و ویندوز رایگان شد

طرح مبارزه با کرونا توسط Jackbox Games

بازی Drawful 2 به طور موقت برای ایکس‌باکس وان و ویندوز رایگان شد نیکان صبوری ۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Drawful 2 رایگان

استودیوی Jackbox Games اعلام کرد که بازی Drawful 2 را به طور موقت رایگان کرده تا افراد بتوانند در زمان قرنطینه از آن لذت ببرند.

عنوان Drawful 2 یک بازی گروهی، جالب و کم حجم بوده توسط سازندگان عناوینی چون Fibbage ،Quiplash و YOU DON’T KNOW JACK خلق شده است. در بازی Drawful 2 بازیکنان نقاشی‌هایی می‌کشند و می‌توانند نقاشی دیگر بازیکنان را هم ببینند؛ سپس باید این نقاشی‌ها را نامگذاری کنند و به نام‌های دیگر بازیکنان رای دهند که همین موضوع موجب خلق اسم‌های عجیب و خنده‌دار می‌شود.

سازنده‌ی این عنوان جالب یعنی استودیوی Jackbox Games به تازگی در توییتر اعلام کرد که بازی Drawful 2 برای ایجاد فاصله‌گذاری اجتماعی به طور موقت برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و استیم، فروشگاه اپیک و تلفن‌های همراه رایگان شده است. به عبارت دیگر آن‌ها سعی دارند با این کار بازیکنان و خانواده‌ها را برای پیشگیری بیشتر در برابر ویروس کرونا به خانه نشینی تشویق کنند.

در کنار این موضوع، بازی Drawful 2 اکنون با تخفیفات بسیار خوبی همراه شده است. به عنوان مثال نسخه‌ی نینتندو سوییچ اکنون با قیمتی کمتر از یک دلار به فروش می‌رسد.

مشخص نیست که عرضه‌ی رایگان این بازی تا چند روز ادامه خواهد یافت، اما طبق گزارش‌های برخی از خبرگزاری‌ها، بازی Drawful 2 تا ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) رایگان خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا