#مهسا_امینی

بسته الحاقی A Pirate’s Life با حضور جک اسپارو به بازی Sea of Thieves افزوده خواهد شد

همکاری دیزنی و ایکس باکس

بسته الحاقی Sea of Thieves

کنفرانس مایکروسافت در مراسم E3 سال ۲۰۲۱ بدون شک بهترین کنفرانس سال جاری خواهد بود که درکنار بسیاری بازی‌های جدید و همکاری با بتزدا ما شاهد عرضه محتوای تازه برای بازی‌های قدیمی نیز بودیم.

بازی Sea of Thieves که ابتدا یک شکست برای ایکس باکس قلمداد می‌شد حال با قدرت هرچه تمام‌تر برگشته است. به‌گفته تیم توسعه دهنده این عنوان، آن‌ها از این پس تعداد محتوای تولیدی و به‌روزرسانی‌ها را کاهش داده و درعوض به کیفیت محتوا می‌پردازند. در ادامه نیز اعلام شد که تیم سازنده قراردادی با Disney به‌ امضا رسانده که نتیجه آن حضور جک اسپارو (Jack Sparrow) به‌همراه چندین شخصیت دیگر از سری فیلم Pirates of the Caribbean خواهد شد. شخصیت جک اسپارو به‌همراه بخش داستانی تازه در تاریخ ۲۲ ژوئن سال جاری میلادی، برابر با ۱ تیر ماه سال ۱۴۰۰ با نام A Pirate’s Life به بازی Sea of Thieves‌ افزوده خواهد.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد مایکروسافت مراسمی به زیبایی هرچه تمام اجرا کرده و بدون شک انتظار طرفداران را برآورده کرده است. شما نیز می‌توانید تمامی اخبار مرتبط با مراسم E3 سال ۲۰۲۱ را از #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید و نظرات خود را با ما به انتشار بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا