اطلاعات فاش شده از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok تکذیب شد

واکنش دنیل احمد به اطلاعات فاش شده از جدیدترین نسخه‌ی Assassin’s Creed

بازی Assassin’s Creed: Ragnarok

با توجه به ادعاهای یکی از کارشناسان صنعت گیم، هیچ یک از جزئیات فاش شده از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok صحیح نیستند.

آخرین نسخه‌ از سری بازی‌های Assassin’s Creed تحت عنوان Odyssey اوایل اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و به‌واسطه‌ی جلوه‌های بصری، داستان‌پردازی و سیستم مبارزاتش مورد استقبال کاربران و منتقدان قرار گرفت. از آن زمان تاکنون بیش از یک سال می‌گذرد اما هنوز هیچ خبری رسمی از نسخه‌ی بعدی این سری بازی‌ها منتشر نشده است. با این حال، چندی پیش چند گزارش غیر رسمی منتشر شد که جزئیات قابل‌توجهی را از نسخه‌ی جدید به اشتراک می‌گذاشت.

در ابتدا، اسکرین شاتی از فروشگاه آمازون منتشر شد که خبر از پیش‌فروش بازی Assassin’s Creed: Ragnarok را به اطلاع می‌رساند. طبق آن اسکرین شات شرکت یوبیسافت سه نسخه‌ی استاندارد، گلد و والهالا را برای جدیدترین عنوان Assassin’s Creed در نظر گرفته است که دو مورد آخر دارای مزایای مختلفی هستند. اگرچه این تصویر سر و صدای زیادی به پا کرد اما ظاهرا جعلی بوده است. یکی از کاربران توییتر که با نام j0nathan شناخته می‌شود، ادعا کرده او این تصویر را ساخته است.

j0nathan با انتشار توییتی ادعا کرد اسکرین شات مربوط به شعبه‌ی آلمان آمازون را او درست کرده است و واقعی نیست. این کاربر قصد داشته با این کار نشان دهد بسیاری از رسانه‌‎های فعال در حوزه‌ی گیم اهمیتی به اصول حرفه‌ای روزنامه‌نگاری نداده و به‌دنبال اطلاع‌رسانی نیستند، بلکه می‌خواهند بازدید بیشتری به‌دست آورند. با توجه به بررسی توییت‌های او، با اطمینان می‌توان گفت ادعاهای این کاربر توییتر درست بوده و تصویر منتسب به شعبه‌ی آلمان فروشگاه آمازون واقعی نیست.

مدتی پس از انتشار اسکرین شات، وب سایت Gaming Route با انتشار گزارشی مدعی شد نخستین اطلاعات و تصویر از بازی Assassin’s Creed: Ragnarok لو رفته است. متاسفانه تصویر مورد بحث بسیار تار بوده و نمی‌شد صحت آن را مورد بررسی قرار داد. تنها می‌شد یک کاراکتر را دید که در مقابل مجسمه‌ای ایستاده بود. نویسنده‌ی وبسایت Gaming Route همچنین ادعا کرد نسخه‌ی جدید Assassin’s Creed در ماه فوریه‌ به‌طور رسمی معرفی می‌شود و نقشه‌ی عظیمی خواهد داشت.

با توجه به آن گزارش، نقشه‌ی Assassin’s Creed: Ragnarok با الهام از بخش‌های مختلف انگلستان و اسکاندیناوی طراحی شده است و شخصیت اصلی بازی هم یورا نام خواهد داشت. در بخش دیگر گزارش آمده است جدیدترین نسخه‌ی Assassin’s Creed یک بازی میان نسلی خواهد بود. این یعنی نه تنها دارندگان کنسول‌های جدید، بلکه دارندگان کنسول‌های قدیمی هم قادر خواهند تا به تجربه‌ی این عنوان مورد انتظار بپردازند.

دنیل احمد (Daniel Ahmad)، یکی از کارشناسان فعال در صنعت گیم، نسبت به اطلاعات فاش شده از Assassin’s Creed: Ragnarok واکنش نشان داد. احمد با انتشار پستی در فروم ResetERA ادعا کرد تمامی اطلاعات فاش شده نادرست بوده و نسخه‌ی جدید Ragnarok نام ندارد. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد برخی از اطلاعات کلی صحیح هستند؛ برای مثال، سیستم مبارزات نسبت به گذشته بهبود یافته اما دیگر جزئیات جعلی هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا