1%
  • 0/10

آیا بخش آنلاین GTA 4 هنوز فعال است؟

آیا بخش آنلاین جی‌تی‌ای 4 بعد از ۱۶ سال هنوز بازیکن دارد؟

آیا بخش آنلاین GTA 4 هنوز فعال است؟ ۱ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بخش آنلاین GTA 4

آیا در سال ۲۰۲۴ می‌توان بخش آنلاین GTA 4 را تجربه کرد؟ آیا این بازی هنوز هم ارزش تجربه دارد و اصلا کسی پیدا می‌شود که آن را بازی کند؟

در حالی که GTA 4 Online به اندازه GTA 5 Online محبوبیت پیدا نکرد، اما همچنان تجربه‌ای عالی را به بازیکنان سراسر جهان ارائه می‌دهد. با این حال، با تمرکز بیشتر و بیشتر راکستار گیمز روی GTA 5 Online ، عنوان قدیمی‌تر تقریبا گم شده و از یادها رفته است. طبیعتا، طرفداران کنجکاو هستند که آیا GTA 4 Online در سال ۲۰۲۴ همچنان فعال است و آیا بازیکنان هنوز از محتوای متنوعی که بازی ارائه می‌دهد لذت می‌برند یا خیر.

این سوال بجایی است، زیرا راکستار گیمز (Rockstar Games) سرورهای رسمی GTA 4 را برای پلتفرم‌های مختلف خاموش کرد که باعث کاهش قابل توجه تعداد بازیکنان فعال آن شد. از زمانی که آن‌ها این کار را برای نسخه کامپیوتر بازی انجام دادند، اوضاع در جامعه کمی متشنج شده است.

با این حال طرفداران بخش آنلاین GTA 4 می‌توانند خوشحال باشند زیرا این بخش در سال ۲۰۲۴ همچنان فعال است و بازیکنان زیادی هر روز برای سرگرمی به لابی‌های بازی ملحق می‌شوند. با اینکه کاربران پلی‌استیشن و ایکس‌باکس می‌توانند از طریق خود بازی به سرورها دسترسی داشته باشند، اما کاربران کامپیوتر برای این کار نیازمند GFWL یا Games For Windows-Live هستند.

علاوه بر این، آن‌ها باید از نسخه‌های قدیمی بازی استفاده کنند، زیرا نسخه جدید قابلیت چندنفره آنلاین را پشتیبانی نمی‌کند. این قابلیت یکی از ویژگی‌هایی بود که راکستار گیمز از نسخه استیم حذف کرد. با وجود این، مادهای مختلف برای GTA 4 همچنان عملکرد بهینه را برای شما به ارمغان می‌آورند.

با این حال، این موضوع باعث توقف یا کاهش بازیکنان بخش چندنفره آنلاین GTA 4 نشده است و این بخش حتی با وجود تبدیل شدن GTA 5 به یکی از پربازیکن‌ترین عناوین راکستار، همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. طرفداران در سایر هنوز می‌توانند از قابلیت چندنفره کنسول‌های خود برای ملحق شدن به دوستان و دیگر بازیکنان در بخش آنلاین استفاده کنند.

GTA 4 Online هنوز هم کاملا ارزش تجربه را دارد. لابی‌های GTA 4 Online حتی بعد از گذشت این همه سال همچنان سرگرم کننده و پررونق هستند. با اینکه راکستار گیمز دیگر موارد جدیدی به بازی اضافه نمی‌کند، اما محتویات موجود در بازی همچنان لذت‌بخش هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments