#مهسا_امینی

آیا بازی Elden Ring از PlayStation VR پشتیبانی می‌کند؟

حقیقت یا خطای انسانی؟

آیا بازی Elden Ring از PlayStation VR پشتیبانی می‌کند؟ نریمان هروی ۰ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Elden Ring

طبق شایعاتی در کشور ژاپن، این موضوع مطرح شده که قرار است بازی Elden Ring از PlayStation VR پشتیبانی کند.

شایعه‌ای در حال حاضر در بلاگ‌های ژاپنی مطرح است که قرار است FromSoftware از قابلیت VR در این بازی استفاده کند و این بازی سولزلایک با PlayStation VR نیز قابل بازی باشد. سوال اصلی این‌جاست که چنین شایعه‌ای از کجا قوت گرفته است؟

روز پنجم آگوست (۱۴ مرداد) چندین بلاگ ژاپنی گزارش دادند که بازی Elden Ring قرار است از PlayStation VR پشتیبانی کند و چنین شایعه‌ای هم پس از ایجاد صفحات مربوط به این بازی در استیم، استور ایکس‌باکس و استور پلی‌استیشن شروع شد. ظاهرا در صفحه‌ی مربوط به ژاپن استور پلی‌استیشن این بازی، قید شده بود که Elden Ring با هدست و کنترلر‌ مخصوص VR نیز سازگاری دارد.

به هر حال چنین چیزی تا حدودی مسخره به نظر می‌رسید، چرا که FromSoftware هیچ اشاره‌ای به گیم‌پلی VR نکرده است و سونی در این موضوع اشتباه کرده و هم‌اکنون اگر صفحه‌ی این بازی را چک کنیم، خواهیم دید که این بازی موردانتظار سولزلایک هیج‌گونه قابلیت VR را شامل نمی‌شود.

بازی Elden Ring پس از انتظار و کش و قوس‌های بسیار فراوان، در Summer Games Fest 2021 نمایشی داشت و تاریخ انتشار این بازی بالاخره مشخص گردید. این بازی دارک فانتزی سولزلایک توسط FromSoftware و با همکاری جرج آر.آر مارتین (خالق Game Of Thrones) در دست ساخت است.

Elden Ring در تاریخ ۲۱ ژانویه (مصادف با اول بهمن) سال ۲۰۲۲ روی پلتفرم‌ها پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، پی‌سی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس منتشر خواهد شد.

نکته‌ی جالب در مورد Elden Ring این است که این بازی نه تنها شبیه به بازی‌هایی مثل بلادبورن، دیمنز سولز و دارک سولز است، بلکه الهام‌هایی را هم از Berserk گرفته است.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا به موفقیتش ایمان دارید؟ شما کدام بازی FromSoftware را بیشتر دوست دارید؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا