#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی Iron Man VR مشخص شد

دو ماه دیگر!

تاریخ انتشار بازی Iron Man VR مشخص شد نیکان صبوری ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی Iron Man VR

بعد از تاخیر به وجود آمده برای تاریخ انتشار بازی Iron Man VR به دلیل شیوع ویروس کرونا، شرکت بازی‌سازی Camouflaj تاریخ عرضه‌ی جدید این عنوان را مشخص کرد.

Iron Man VR قرار است یک تجربه‌ی تازه‌ را به علاقه‌مندان به بازی‌های واقعیت مجازی به ارمغان بیاورد. همانطور که از اسم این اثر پیداست، شما در نقش مرد آهنی قرار گرفته و باید با پرواز بر فراز ایالات متحده، دشمنان خود را از پیش رو بردارید.

همانطور که می‌دانید، از اوایل سال جدید میلادی ویروسی با نام کرونا از شهر ووهان واقع در کشور چین شیوع پیدا کرد. اثرات و مشکلاتی که این ویروس برای صنعت‌های مختلف از جمله بازی‌سازی و فیلم‌سازی گذاشت، شدیدا ناراحت کننده بود. ما در این مدت شاهد تاخیرهای بسیاری در عرضه‌ی عناوین مورد انتظارمان بودیم. بدون شک دارندگان دستگاه واقعیت مجازی پلی‌استیشن 4 با بازی Iron Man VR آشنایی دارند. این اثر که توسط استودیوی Camouflaj در دست توسعه قرار دارد، عرضه‌ی آن به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر مواجه شده بود. حال حساب رسمی این استودیو در توییتر اعلام کرد که بازی Iron Man VR در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۲ جولای ۲۰۲۰ میلادی) انتشار خواهد یافت.

Iron Man VR به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 و دستگاه واقعیت مجازی آن منتشر می‌شود. بازی با استفاده از موتور گرافیکی Unity تولید شده و نکته‌ی جالبی که در آن وجود دارد، نوع طراحی لباس شخصیت مرد آهنی است. طبق اطلاعات رسمی، آدی گرانوو که لباس این شخصیت ابرقهرمان را در فیلم Iron Man سال ۲۰۰۸ طراحی کرده بود، لباس او را برای بازی Iron Man VR طراحی کرده است.

در نهایت علاقه‌مندان باید تنها دو ماه تا انتشار بازی صبر کنند. البته اگر مثل قبل پروژه با تاخیر روبه‌رو نشود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا