1%
  • 0/10

بازیگر فیلم Memento صحبت‌هایی برای ایفای نقش جیمز باند بعدی داشته

"چیز جدی محسوب نمی‌شد"

بازیگر فیلم Memento صحبت‌هایی برای ایفای نقش جیمز باند بعدی داشته ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم Memento

گای پیرس بازیگر فیلم بازیگر فیلم Memento در گفتوش اخیرش اظهار داشت که صحبت‌هایی برای ایفای نقش شخصیت جیمز باند داشته است.

تقریبا سه سال از زمان خداحافظی دنیل کریگ (Daniel Craig) با شخصیت جیمز باند در فیلم No Time to Die محصول سال 2021 می‌گذرد که پس از حضور در پنج فیلم از این مجموعه به کار خود خاتمه داد. در سال‌های پس از آن، گمانه‌زنی‌های فراوانی در خصوص آن که چه کسی قرار است نقش این جاسوس بریتانیایی را ایفا کند صورت گرفته اما تاکنون هیچ تاییدیه اعلام نشده است.

در جریان مصاحبه جدیدی که صورت گرفته، گای پیرس (Guy Pearce) بازیگر فیلم Memento و فیلم Iron Man 3 بیان داشت که زمانی مذاکراتی به منظور نقش آفرینی نسخه جدیدی از شخصیت جیمز باند داشته است. پیرس در گفتگو با نشریه CinemaBlend اظهار داشت که ایشان مکالمه مختصری با تهیه‌کنندگان مجموعه فیلم‌های جیمز باند به منظور دریافت این نقش داشته اما هرگز نتیجه‌ای از آن‌ مذاکرت حاصل نشده است.

بازیگر فیلم Memento این گونه توضیح داد که “من در آن لحظه آگاه نبودم. مکالمه بسیار کوتاهی صورت گرفت و هیچ چیز رسمی نبود. تنها فرصتی برای حضور در چنین نقشی به وجود آمده و آیا این چیزی بود که بخواهم به آن علاقه‌مند باشم. نکته جالب بدین شرح است که تمامی این اتفاقات زمانی صورت گرفت که من علاقه به تجربه موارد جدید بیشتری داشتم. اما به نظرم این مکالمه، مورد جدی به شمار نمی‌رفته که بخواهم به پیگیری آن بپردازم یا حتی از پیگیری آن اجتناب نمایم. به نظر تنها نوعی هوس و خیال بود. ایده‌ای ذهنی که بخواهید به آن فکر کنید. با این حال هیچ چیز واقعی برای فکر کردن وجود نداشت.”

همان‌طور که گفته شد تاکنون مشخص نشده که چه بازیگری قرار است برای نقش جیمز باند بعدی انتخاب شود. با این حال اسامی افرادی چون آرون تیلور-جانسون (Aaron Taylor-Johnson) و جک اوکانل (Jack O’Connell) برای شایعات مختلف به گوش رسیده است. تهیه‌کننده این مجموعه یعنی باربارا بروکلی (Barbara Broccoli) پیش از این به وجود چالش‌های مختلف به منظور گزینش انتخابی ارزشمند پس از دنیل کریگ اشاره کرده بود که بتواند هم طرفداران قدیمی و هم طرفداران جدید را راضی نماید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments