پوستر سریال Invincible زنده بودن یکی از شخصیت‌های فصل قبلی را اسپویل می‌کند

سوتی سازنده‌ها یا اقدامی از پیش تعیین شده؟

پوستر سریال Invincible

به‌لطف پوستر سریال Invincible، زنده ماندن یکی از شخصیت‌های کلیدی فصل اول برای طرفداران اسپویل شد.

مجموعه تلویزیونی Invincible، ساخته رابرت کرکمن (Robert Kirkman) یکی از بهترین آثار کمیک بوکی است که طی سال‌های اخیر ساخته شده است. علاوه‌بر امتیاز ۹۸ درصدی منتقدان راتن تویمتوز، از بهترین دستاوردهای این اثر محبوب می‌توان به نامزدی بهترین انیمیشن سریالی در جوایز تلویزیونی انجمن منتقدان هالیوود (Hollywood Critics Association TV Awards) اشاره کرد.

اکنون بعد از دو سال انتظار، پرایم ویدیو دو هفته قبل از پخش فصل دوم، پوستری رسمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که اسپویلی کوچک دارد. اگر با دقت به پوستر نگاه کنید، متوجه می‌شوید که دونالد، دست راست سیسیل درست پشت مرد جاویدان نشسته است. اگر نمی‌دانید، دونالد آخرین بار در قسمت هفتم فصل اول دیده شد، جایی که دبی و نولان را از آن طرف خیابان خانه خانوادگی آنها زیر نظر داشت. سپس وقتی امنی‌ من متوجه موضوع می‌شود، از روی عصبانیت ستون فقرات نولان را خرد می‌کند.

شاید بپرسید دونالد چگونه از چنین اتفاقی جان سالم به در برده است؟ این احتمال وجود دارد که سیسیل قبل از انفجار خانه، با استفاده از قدرت‌ تله‌پورت خود، جان دونالد را نجات داده باشد. سناریو دیگر این است که دونالد در فصل دوم یک سایبورگ فوق‌پیشرفته باشد که توسط سیسیل ساخته شده است. جالب است بدانید که سناریو سایبورگ بودن دونالد در کمیک‌ها نیز وجود دارد. خوشبختانه تنها دو هته تا بخش نیمه اول فصل دوم باقیست، بنابراین به‌زودی حقیقت ماجرا برای طرفداران فاش خواهد شد. 

از حضور چهره‌های مطرحی مانند کلوئی بنت (Chloe Bennet)، تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) و جاش کیتون (Josh Keaton) در کنار صداپیشگان اصلی گرفته تا احتمال حضور اسپایدرمن و احیا شدن کراس اور Marvel Team-Up، فصل دوم سریال Invincible وعده داستانی بزرگ‌تر و هیجان‌انگیزتر نسبت به فصل اول را می‌دهد که بدون شک نفس‌ها را در سینه حبس خواهد کرد.

پخش نیمه اول فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار Invincible از تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) آغاز خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا